Gościnnie w Muzycznym

"Przyjazne dusze" - reż: Marcin Sławiński - Teatr Kwadrat w Warszawie

W poniedziałek w Teatrze Muzycznym odbędą się dwa spektakle "Przyjaznych dusz" z warszawskiego Teatru Kwadrat. Znakomita fabuła w tradycyjnej teatralnej scenerii i przepiękna gra aktorska, której nie wolno przegapić!

Do urokliwego domu pod Londynem, wprowadza się młoda para, Mary i Simon. On - początkujący pisarz powieści kryminalnych, ona - ciepła, dobra i kochająca swego męża dziewczyna, która wkrótce urodzi dziecko. Budynek, do którego się wprowadzają skrywa pewną tajemnicę, cały czas zamieszkują go bowiem tragicznie zmarli poprzedni właściciele. Jackie i Suzie, bo o nich mowa, to para duchów, uwięziona między światami i mocno ingerująca w codziennie życie nowych mieszkańców, którzy jak się z czasem okazuje, reprezentują wszystkie niespełnione życiowe pragnienia naszych bohaterów. To przepiękna opowieść o marzeniach, miłości, przemijaniu i życiu... po życiu.

"Przyjazne dusze" to dzieje dwóch małżeństw, obrazujące zderzenie entuzjastycznej i młodzieńczej miłości Mary i Simona z dojrzałym i mocno doświadczonym uczuciem Jacka i Suzie. Znakomita fabuła w tradycyjnej teatralnej scenerii i przepiękna gra aktorska, której nie wolno przegapić! W spektaklu wystąpią m.in. Lucyna Malec, Grzegorz Wons, Jan Kobuszewski, Katarzyna Glinka, Paweł Małaszyński i Andrzej Nejman.

Gdynia, 20.02

Teatr Muzyczny, Plac Grunwaldzki 1 Godz. 17.30, 20.15 Bilety: 120-150 zł

(ab)
Dziennik Bałtycki
18 lutego 2012

Książka tygodnia

Życie niedokończone
Wydawnictwo Żywosłowie
Lech Raczak, Jacek Głomb

Trailer tygodnia