Gościnnie w Teatrze Polskim

"Niunia" - reż. Natalia Fijewska-Zdanowska - Teatr Młyn w Warszawie

Teatr Młyn zaprasza 6 marca o godz. 19.30 oraz 7 marca o 18 i 20 do Teatru Polskiego na spektakl "Niunia".

W cyklu "GOŚCIE W POLSKIM": "Niunia" Teatru MŁYN

Już 6 marca o godz. 19:30 oraz 7 marca o godz. 18:00 i 20:00 spektakl "Niunia" zostanie gościnnie wystawiony na scenie Teatru Polskiego.

Współczesna komedia muzyczna - kąśliwa i ostra, pełna złośliwości pod adresem otaczającego nas świata. Młodziutka Niunia - dziewczyna z dobrego domu, po studiach próbuje spełnić współczesny ideał samorealizacji i 'bycia sobą'. Razem z bohaterką obijamy się o mieszczańskie ściany jej rodzinnego mieszkanka, ambitnych i sztywniackich rodziców, pierwszą pracę w biurze, którą załatwił tatuś, piwnicę cafe offowa, pełną naszpanowanych pseudopoetów, a w końcu trafiamy do nowoczesnej firmy prowadzonej przez tajemniczą bizneswoman. Czy zadanie, które postawiła przed sobą Niunia jest wykonalne? Jak można 'być sobą' w świecie, w którym jednocześnie trzeba 'być kimś', w którym off stał się modnym mainsteamem, a mainstream udaje, że jest offem, w którym prawdziwa bizneswoman jest zwykłą burdelmamą, a trampki i meble z Ikei mają wszyscy od artysty po menagera. Czy w tej rzeczywistości bunt jest jeszcze możliwy? I czy możliwa jest miłość?

"Niunia" bierze udział w konkursie Spektakl "Niunia" bierze udział w 19. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Bilety na spektakle w Teatrze Polskim można rezerwować telefonicznie: 22 826 92 76 i mailowo: bilety@teatrpolski.waw.pl .

(-)
Materiał Teatru
2 marca 2013

Książka tygodnia

Niebieska Księga z Nebo
Wydawnictwo Pauza w Warszawie
Manon Steffan Ros

Trailer tygodnia

Napój miłosny
Jitka Stokalska
Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza ...