Gwiazda w Rampie

"Broadway Street The Show" - reż. Jakub Wocial - Teatr Rampa w Warszawie

W dniach 25 i 26 października, na scenie Teatru Rampa wystąpi jedna z największych gwiazd światowego musicalu - Pia Douwes, znana z pierwszej obsady "Chicago" z Broadwayu oraz głównych ról z musicali: "Cats", "Les Miserables", "Elisabeth", "West Side Stroy", czy "Cabaret".

Wielkie przeboje światowego musicalu w trzech językach, międzynarodowa obsada i polska scena. Śpiew, taniec, gra świateł i cieni. To właśnie Broadway Street!

Warszawski Teatr Rampa od przeszło 2 lat posiada w swoim repertuarze "Broadway Street the show"- wyjątkowe koncerty musicalowe organizowane w ramach projektu autorskiego Jakuba Wociala. Ten młody utalentowany aktor musicalowy już od kilku lat występuje na deskach teatrów w Berlinie, Oberhausen oraz w Stuttgarcie. Tam rozwijając swoją karierę nawiązał wspaniałe relacje z wielkimi gwiazdami europejskiejskimi.

Dziś gwiazdy te po raz kolejny przyjęły jego zaproszenie do odwiedzenia Polski i zaśpiewania wspólnie z nim w "Brodway Street".

25 i 26 października o godz. 19.00 gościem specjalnym Broadway Street The Show będzie Pia Douwes - światowej sławy gwiazda musicalu, od wielu lat aktywna na teatralnych scenach Europy, zapraszana również do udziału w spektaklach na West Endzie i Broadwayu. Odtwórczyni głównych ról w takich musicalach jak "Chicago" (pierwsza obsada) "Cats", "Les Miserables", "Elisabeth", "West Side Stroy", czy "Cabaret". Za oprawę taneczną odpowiadają Natalia Maria Wojciechowska - solistka Polskiego baletu Narodowego oraz Ilona Gumowska - tancerka Teatru V6. Wydarzenie to stanowi jedyną okazję dla polskiej publiczności, by spotkać i usłyszeć na żywo europejskie ikony gatunku. W ich repertuarze figurują przeboje z takich spektakli jak The Phantom of the Opera, Les Misérables, Love Never Dies, Taniec Wampirów, Jesus Christ Superstar, Elisabeth.

26 października o godz. 15.00 - dodatkowy koncert dla publiczności spoza Warszawy i nie tylko. Gościem specjalnym tego wieczoru będzie Martine de Jager - holenderska aktorka musicalowa. Zagrala w takich spektaklach jak "The wiz", "Tanz der vampire", czy musical - hit Sister act . Można ją zobaczyć także na małym i dużym ekranie, wystąpiła bowiem w takich serialach, jak "Snitzel paradajs", czy "In de huid van..." oraz w filmie dla dzieci "Kikkerdrill". Jest tegoroczną laureatką "John Kraajkamp Musical Award" w kategorii najlepsza drugoplanowa rola żeńska, którą otrzymała za rolę Astrid w spektaklu "Verplichte figuren".

Broadway Street the Show to jedyna okazja dla polskiej publiczności, aby spotkać i usłyszeć na żywo europejskie ikony musicalu. Tylko na scenie Teatru Rampa!

Koncert trwa 2,5 h z przerwą.

www.teatr-rampa.pl

www.broadwaystreettheshow.com

"Broadway Street the show"

25 października godz. 19.00

26 października godz. 15.00 i 19.00

Teatr Rampa, ul. Kołowa 20

(-)
Materiał Teatru
25 października 2013

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia

Miłość do trzech pomar...
Zbigniew Głowacki