Hamlet wraca do Poznania!

"Hamlet" - reż. Maja Kleczewska - Stara Rzeźnia w Poznaniu

Po długiej przerwie i jeszcze dłuższym oczekiwaniu „Hamlet” wraca do Poznania!

27, 28, 29 i 30 sierpnia 2 razy dziennie (o 18.00 i 21.00, tym razem bez zapętlenia) spektakl w reżyserii Mai Kleczewskiej będzie można zobaczyć w Starej Rzeźni w Poznaniu.

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w wyprawie w głąb Elsynoru i do doświadczenia na własnej skórze niezwykłej immersji tego spektaklu!

Tych z Państwa, którzy mieli już przyjemność obejrzenia spektaklu, informuję, że zaszła drobna zmiana. Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich uczestników i obostrzenia mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, spektakl nie będzie, tak jak to dotychczas miało miejsce, zapętlany.

Przed spektaklem należy zapoznać się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Teatr Polski. Przed wejściem na spektakl wszyscy widzowie zobowiązani są podpisać obecne na miejscu oświadczenia w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące spektaklu i obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce znajdziecie Państwo na stronie Teatru Polskiego w Poznaniu - www.teatr-polski.pl

W piątek 28 sierpnia o godz. 18.00 spektakl będzie rejestrowany za pomocą kamer.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy i w ramach Festiwalu Malta.

Bilety będzie można kupić w kasie Teatru Polskiego w Poznaniu od 18 sierpnia, lub już teraz w serwisie Bilety24.pl 

Katarzyna Kamińska
Materiał nadesłany
6 sierpnia 2020
Portrety
Maja Kleczewska

Książka tygodnia

Czas zdrajców
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marek Krajewski

Trailer tygodnia