Idiota z autografem

"Idiota" - reż. Wojciech Kościelniak - Wrocławski Teatr Współczesny

w najbliższy weekend (28-30 września) pożegnamy "Idiotę" - spektakl Wojciecha Kościelniaka wg powieści Dostojewskiego. Brawurowo zagrane i zaśpiewane przedstawienie ze świetną muzyką, ze współczesnymi kostiumami, było pierwszą realizacją "Idioty na scenie muzycznej, premierę miało w październiku 2009 roku.
Spektakl wzbudził wtedy ogromne emocje wśród recenzentów i widzów: odbierano go entuzjastycznie lub równie gorąco krytykowano. Wszystkich bez wyjątku zachwyciła natomiast kreacja niezwykłej, nastrojowej muzyki na dwa akordeony

Z IV Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni, na którym pokazaliśmy spektakl w 2011 roku, wróciliśmy ze znakomitymi recenzjami, gorącymi oklaskami i z Nagrodą Publiczności za rolę Rogożyna dla Cezarego Studniaka.

Na pożegnanie z "Idiotą" przygotowaliśmy atrakcję dla widzów: po piątkowym spektaklu (28 września)  będą mieli unikalną okazję otrzymania autografów na płycie CD z piosenkami z "Idioty". Płyty podpisywać będą Rafał Dziwisz, autor tekstów i Piotr Dziubek, kompozytor.

Na niedzielnym przedstawieniu (30 września) wyświetlane będą angielskie napisy.

"Idiotę" gramy gościnnie we Wrocławskim Teatrze Współczesnym, ul. Rzeźnicza 12
piątek 28 września, godz. 19 (po spektaklu - podpisywanie płyt)
sobota 29 września, godz. 18
niedziela 30 września, godz. 17 (spektakl z angielskim tłumaczeniem - napisy)

Bilety w cenie 35-40 zł
Płyta CD z piosenkami ze spektaklu w cenie 28 zł

(Są też jeszcze do nabycia kubki z napisem "IDIOTA wg Dostojewskiego" i takież koszulki, w cenie odpowiednio 12 i 20 zł)

(-)
Materiał Teatru
25 września 2012

Książka tygodnia

Tajemnicze dziecko
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann (Ernst Theodor Amadeus Hoffmann)

Trailer tygodnia

Miłość do trzech pomar...
Zbigniew Głowacki