Inspiracje kulinarne

"Historia brzydoty" - reż. Anna Piotrowska - Wrocławski Teatr Pantomimy

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na specjalny weekend z "Historią brzydoty" w reżyserii i choreografii Anny Piotrowskiej. W piątek zapraszamy na wspólne gotowanie wraz z Marylą Musidłowską i Adamem Królikowskim, a w sobotę i w niedzielę, widzowie, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć przedstawienia, kupią bilety w specjalnej cenie!

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza wszystkich widzów na weekendowy set przedstawienia „Historia brzydoty", któremu towarzyszyć będą specjalne wydarzenia i promocje. To ostatnia okazja by jeszcze w tym sezonie zobaczyć ostatnią premierę Wrocławskiej Pantomimy.

16 maja przed przedstawieniem odbędzie się specjalny event „Sztuka kulinarna. Historia brzydoty". Maryla Musidłowska i Adam Królikowski przygotują potrawy inspirowane spektaklem i dziełem Umberto Eco „Historia brzydoty".

Sobotnie przedstawienie „Historia brzydoty" zbiega się w czasie z Nocą Muzeów /17 maja/, z tej okazji WTP zachęca do zobaczenia spektaklu. Wszyscy widzowie, którzy tego dnia zdecydują się zobaczyć spektakl będą mogli kupić bilety w specjalnej cenie 10 zł!

Promocja obowiązuje również w niedzielę /18 maja/, bilety można kupić bezpośrednio przed przedstawieniem w kasie Sceny na Świebodzkim.

(-)
Materiały Teatru
15 maja 2014

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...