Jak tworzyć swoim życiem dzieło sztuki?

Spotkanie z Aliną Obidniak - Teatr Nowy w Poznaniu

W najbliższą sobotę, 11 kwietnia, o godz. 16 na Trzeciej Scenie Teatru Nowego odbędzie się spotkanie z Aliną Obidniak, aktorką i reżyserką, wieloletnią dyrektor Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu oraz Teatru im. Cypriana Norwida w Jeleniej Górze, animatorką kultury i działaczką ekologiczną.

W dniu premiery "Snu Srebrnego Salomei", 11 kwietnia, gościem Teatru Nowego w Poznaniu będzie Alina Obidniak - jedna z wielkich dam polskiego teatru.

Aktorka i reżyserka, wieloletnia dyrektor Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu oraz Teatru im. Cypriana Norwida w Jeleniej Górze. Animatorka kultury i działaczka ekologiczna, polska laureatka nagrody "Kobieta Europy". Inicjatorka Międzynarodowego Festiwalu Teatru Ulicznego w Jeleniej Górze. Twórczyni Laboratorium Samorozwoju. Prezes Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Kulturotwórczych. Autorka książki "Pola energii. Wspomnienia i rozmowy", będącej barwnym obrazem działalności teatralnej lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych oraz zawierającej listy Jerzego Grotowskiego do Aliny Obidniak.

Spotkanie "Jak tworzyć swoim życiem dzieło sztuki?" będzie fascynującą podróżą w świat teatralnych wspomnień, okazją do spojrzenia na znane nazwiska polskiego teatru w nowej perspektywie i szansą na konfrontację z niezwykłą osobowością.

Spotkanie z Aliną Obidniak

11.04.2015/ 16:00/ Trzecia Scena/ Teatr Nowy w Poznaniu

WSTĘP WOLNY

(-)
Materiał Teatru
10 kwietnia 2015

Książka tygodnia

Trailer tygodnia