Jeden z najsłynniejszy musicali świata w Chorzowie

"Koty" - reż. Jakub Szydłowski - Teatr Rozrywki w Chorzowie

Koty chadzają własnymi drogami, mruczą swoje emocje, grają swoją muzykę... w Teatrze Rozrywki można się z nimi zaprzyjaźnić i posłuchać ich szalonych historii.

Koty chadzają własnymi drogami, mruczą swoje emocje, grają swoją muzykę... w Teatrze Rozrywki można się z nimi zaprzyjaźnić i posłuchać ich szalonych historii.

Opowiedzą nam o swoich podbojach, namiętnościach, tęsknotach. Pokażą panoramę miasta z najwyższego dachu lub zabiorą w podróż przez najciemniejsze zakamarki ulic. Pokażą swoje liczne talenty oraz cały wachlarz kocich, niezwykłych możliwości.

Koty to jeden z najsłynniejszych i najchętniej oglądanych musicali wszechczasów. Został skomponowany przez Andrew Lloyda Webbera, a libretto napisał Trevor Nunn. Inspiracją do przeniesienia kociego świata do teatru były wiersze T. S. Eliota, które w barwny i poruszający wyobraźnię sposób przedstawiły charaktery, sposób życia i postrzegania świata przez te niezwykłe stworzenia.

Teatr Rozrywki jest drugim teatrem w Polsce, który podjął się wystawienia tak niesamowitego musicalu. Choć był on już pokazywany w wielu krajach, a nawet w kinie, to jego moc nie słabnie. Przyciąga wszystkich wielbicieli muzyki, przygody, zabawy, wzruszeń i kotów.

Rusza sprzedaż biletów na jeden z najsłynniejszy musicali świata.

Musical w Teatrze Rozrywki będzie można zobaczyć w kwietniu, maju, czerwcu i w lipcu.

Bilety online - https://teatr-rozrywki.pl/repertuar/612.html?view=event.

Istnieje także możliwość rezerwacji lub zakupu w kasie Teatru Rozrywki i Biurze Promoicji i Obsługi Widzów (godziny otwarcia znajdują się na dole wiadomości).

Do zobaczenia w Teatrze Rozrywki.

(-)
Teatr Rozrywki
7 marca 2022

Książka tygodnia

Białość
Wydawnictwo ArtRage
Jon Fosse

Trailer tygodnia