Już w piątek i sobotę OFFenes Berlin w Kanie

Ośrodek Teatralny Kana

już w ten piątek (3 stycznia 2014) rozpoczynamy trzydniowy maraton teatralno-muzyczny w Ośrodku Teatralnym Kana, w Piwnicy Kany i na PLATERØWCE.

W pierwszy weekend 2014 roku KANA zaprasza na berliński spektakl VICE VERSA, dwa koncerty oraz na warsztaty dla organizatorów festiwali prowadzone przez Anne Herwanger - to wszystko pod hasłem projektu OFFenes Berlin, dofinansowanego przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej (dzięki temu wsparciu wszystkie wydarzenia mają charakter bezpłatny i otwarty.

Zaraz po zakończeniu projektu OFFenes Berlin, już w niedzielę (5 stycznia 2014) zapraszamy na performans kolektywu artystycznego OLTA (Japonia), który będzie będzie ostatnim akcentem ich trzymiesięcznej rezydencji w berlińskim Kunstraum Kreuzberg /Bethanien. Członkowie OLTY odwiedzili Szczecin 22 grudnia w ramach działań organizacyjnych - podczas ich pobytu zdecydowali, że podarują szczecinianom od siebie więcej niż planowali: po performansie w Kanie zapraszamy do przemarszu wraz z artystami na PLATERØWKĘ (współorganizator wydarzenia), gdzie nastąpi finalna część akcji (zwieńczona dodatkowo napitkiem i rozmowami) - to niedzielne wydarzenie ma również charakter bezpłatny i otwarty.

(-)
Materiał Organizatora
2 stycznia 2014

Książka tygodnia

Starożytny teatr i dramat w świetle pism scholiastów. Leksykon
Wydawnictwo Uniwerystetu Łódzkiego
Katarzyna Chiżyńska, Jadwiga Czerwińska, Małgorzata Budzowska

Trailer tygodnia