Karbido zagra na Podwórku Capitolu

Teatr Muzyczny Capitol zaprasza

W najbliższą sobotę Teatr Muzyczny Capitol dołączy do miejsc, które stały się dla zespołu Karbido niezwykłymi poligonami dźwiękowymi. W ramach cyklu koncertów "Music 4 Buildings" Karbido pojawi się na przeszklonym patio - nowym Podwórku Capitolu.

Muzycy, korzystając z dobrodziejstw elektroakustyki, przypadku, a nawet grawitacji, odkryją brzmienie architektury i przestrzeni.

Mówi Konrad Imiela, dyrektor Capitolu: - Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem nasze Podwórko po ukończeniu wszystkich robót, oniemiałem. Planuję stworzenie tam nowego miejsca spotkań wrocławian, gdzie będzie można napić się kawy, skorzystać z internetu, wymienić się książkami, pograć na instrumentach... Podczas przerwy w próbie "Mistrza i Małgorzaty" kilku aktorów odkryło, że płyty elewacyjne Podwórka mogą służyć za instrumenty muzyczne, a akustyka tego miejsca, niewypełnionego jeszcze sprzętami, jest jedyna w swoim rodzaju. To był impuls do zorganizowania w tym miejscu historycznego koncertu zespołu Karbido, kolejnego z ich serii Music 4 Buildings.

Zapraszamy na niepowtarzalne spotkanie muzyczne: nowe Podwórko Capitolu za sprawą zespołu Karbido zamieni się w multiinstrument.

Przed oficjalną inauguracją otwieramy nasze Podwórko tylko na jedno, wyjątkowe popołudnie. Tego koncertu nie da się powtórzyć już nigdy.

Sobota, 7 września, o godz. 18.

Bilety w cenie 1 złoty do nabycia w kasie teatru (na to wydarzenie nie prowadzimy rezerwacji)

(-)
Materiał Teatru
4 września 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia

Faust
Tobias Kratzer
Nowy "Faust" z Opery Paryskiej 29 lis...