Katowice. Na afiszu Old Timers Garage

13 i 18 kwietnia w Old Timers Garage odbędą się dwa ostatnie spektakle "The Bricklin Musical - Samochodowa Fantazja". Podczas spektakli realizowane będzie nagranie dla kanadyjskiej telewizji, na jej zamówienie.

Mamy tez informację, że ma nas odwiedzić TVP, choć nieoficjalnie otrzymaliśmy informację, że nie wolno im w jakikolwiek sposób promować tego co lokalne, a już ze Śląska to w ogóle... Cóż, taki nasz los, a my będziemy walczyć i przy Waszym nasi przyjaciele poparciu - jakoś sobie poradzimy!
Nasz musical wzbudził wielkie zainteresowanie za wielką wodą. Na koszt władz prowincji Nowy Brunszwik zostali już wysłani na naszą premierę twórcy musicalu, kolejne wymiany już są uzgadniane. Jesteśmy ciekawi czy gdyby nasz prezydent Piotr Uszok miał taką przygodę i ktoś napisałby o tym musical, to władze miasta zachowałyby się podobnie. Chyba jednak nie... Znowu zaprosiłyby Woddy'ego Allena, bo przecież to on wymaga wsparcia a nie jakaś lokalna i kłująca w oczy inicjatywa kulturalna o trudnej do wymówienia nazwie "Old Timers Garage".

A przed nami weekend pełen wydarzeń:
"The Bricklin Musical - Samochodowa Fantazja"
Data: 13.04.2013 (sobota) godz. 20:00
Data: 18.04.2013 (czwartek) godz. 20:00

Najnowsza teatralna produkcja Old Timers Garage. Nasz niezwykły i przebojowy motoryzacyjny musical o przygodach Malcolma Bricklina, który zapragnął stworzyć najbezpieczniejszy samochód świata. W obsadzie znani aktorzy i muzycy m.in. Jacek Lenartowicz, Olga Szomańska, Piotr Hajduk, Marcin Kołaczkowski i Arkadiusz Wrzesień! Zapraszamy na niezwykłą musicalową opowieść w klimacie szalonych amerykańskich lat 70-tych.

Spektakl teatralny "Halo, Penis?"
Data: 12.04.2013 (piątek) godz. 20:00
Zapraszamy na nasz przebojowy spektakl "Halo, Penis?". Może to jego obecność i nieustające powodzenie tak źle nastawia różne wszechmocne lokalne gremia? Może ktoś zna powody ostracyzmu i niechęci wszelkich tego naszego szarego świata? Komu przeszkadzamy? Przecież "Nasza chata z kraja".
Materiał nadesłany
10-04-2013

 

(-)
Materiał Organizatora
11 kwietnia 2013

Książka tygodnia

Teatr bliskiego kontaktu
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Katarzyna Kalinowska, Katarzyna Kułakowska, Emilia Zimnica-Kuzioła, Ewelina Wejbert-Wąsiewicz

Trailer tygodnia