Kolędy w przepięknych aranżacjach

Koncert Kolędowy „Wigilijna Tytka" w Poznaniu

19 grudnia 2017 w Poznaniu odbędzie się wyjątkowy Koncert Kolędowy „Wigilijna Tytka" z udziałem wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej! Wydarzenie nagrywane będzie przez Telewizję Polską Oddział w Poznaniu i emitowane w Święta na antenie TVP2. Planowane są również powtórki na antenach regionalnych.

Koncert stanowić będzie finał przeprowadzanej w całym kraju akcji Caritas Polska „Tytka Charytatywna". W krótkich reportażach zobaczymy, gdzie i do kogo pomoc dotarła w tym roku. Po raz pierwszy akcję wesprą także zagraniczni artyści! W programie Koncertu znajdą się najbardziej lubiane polskie kolędy w  przepięknych aranżacjach. Gwiazdy zaśpiewają je z towarzyszeniem chóru i orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu, a na koniec – wspólnie ze wszystkimi uczestnikami. W wydarzeniu wezmą udział: Justyna Steczkowska, Maja Gawłowska, Olga Szomańska, Anna Lasota, Maleo, Andrzej Lampert, Maciej Balcar, Almicar Batista Cruz, chór Sound'n'Grace oraz Jacek Kowalski. Koncert odbędzie się w Sanktuarium Św. Józefa na Wzgórzu Św. Wojciecha w Poznaniu (kościół karmelitów) o godz. 19.00. Specjalna pula biletów jest dostępna w sprzedaży na stronie www.teatr-muzyczny.poznan.pl oraz na Bilety24.pl. Emisja Koncertu zaplanowana jest na 25 grudnia (I część) oraz 26 grudnia (II część) o godz. 19.00 na antenie Programu Drugiego TVP. W trakcie transmisji planowane jest wsparcie działań Caritas  poprzez zbiórkę SMS-ową.

Na Koncert zapraszają Caritas Poznań, Miasto Poznań, Telewizja Polska Oddział w Poznaniu, Teatr Muzyczny w Poznaniu, Agencja Prestige MJM, ENEA S.A. oraz Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO.
Koncert Wigilijna Tytka 2017
19.12.2017 godz. 19.00
Bilety w cenie 70-200 zł dostępne są w Kasie Teatru Muzycznego, na www.teatr-muzyczny.poznan.pl oraz Bilety24.pl.

(-)
Materiał organizatora
16 grudnia 2017

Książka tygodnia

Jak przejąć kontrolę nad światem nie wychodząc z domu
Wydawnictwo Literackie
Dorota Masłowska

Trailer tygodnia

(F) Paralele
Marek Zimakiewicz
„Paralele”, to inicjatywa Fundacji An...