Kolejny film w TR Warszawa

„High life" - reż. Claire Denis - Film w TR. Against Gravity przedstawia

Kolejny film z cyklu: Film w TR. Against Gravity przedstawia, który odbędzie się 26 lutego 2019 roku o godz. 19.00 na scenie TR Warszawa/Marszałkowska 8.

Przedpremierowo pokażemy „High life" w reżyserii Claire Denis z udziałem Agaty Buzek.

Po projekcji serdecznie zapraszamy na spotkanie z aktorką, które poprowadzi Łukasz Knap z Against Gravity.

W filmie, obok Agaty Buzek, występują m.in. Robert Pattinson, Mia Goth (znana z drugiej części „Nimfomanki" Larsa Von Triera), Juliette Binoche i André Benjamin (czyli André 3000 z duetu muzycznego Outkast).

Opis filmu:

W odległym kosmosie, poza układem słonecznym, na pokładzie statku kosmicznego żyje astronauta Monte i jego córeczka Willow. Monte nie został ojcem z własnej woli. Był w grupie więźniów, którzy dostali szansę wzięcia udziału w podróży w przestrzeń kosmiczną wiedząc, iż nigdy z niej nie wrócą. Zdecydował się, bo wolał to niż śmierć w więzieniu. Willow urodziła się już na statku. Samotny, zdyscyplinowany twardziel opiekuje się córką i powoli odkrywa, czym jest miłość. Przez kolejne lata lecą w stronę czarnej dziury – miejsca, w którym czas i przestrzeń przestają istnieć.

W załączniku znajdą Państwo informacje o filmie High Life oraz kolejnych pokazach w ramach cyklu Film w TR. Against Gravity przedstawia,

Kaja Stępkowska
Materiał Teatru
23 lutego 2019
Teatry
TR Warszawa
Portrety
Agata Buzek

Książka tygodnia

Pokusa przebaczenia
Oficyna Literacka Noir Sur Blanc
Donna Leon

Trailer tygodnia

700. Krakowski Salon P...
Anna Dymna
W najbliższą niedzielę 23 stycznia, j...