Kolejny film w TR Warszawa

„High life" - reż. Claire Denis - Film w TR. Against Gravity przedstawia

Kolejny film z cyklu: Film w TR. Against Gravity przedstawia, który odbędzie się 26 lutego 2019 roku o godz. 19.00 na scenie TR Warszawa/Marszałkowska 8.

Przedpremierowo pokażemy „High life" w reżyserii Claire Denis z udziałem Agaty Buzek.

Po projekcji serdecznie zapraszamy na spotkanie z aktorką, które poprowadzi Łukasz Knap z Against Gravity.

W filmie, obok Agaty Buzek, występują m.in. Robert Pattinson, Mia Goth (znana z drugiej części „Nimfomanki" Larsa Von Triera), Juliette Binoche i André Benjamin (czyli André 3000 z duetu muzycznego Outkast).

Opis filmu:

W odległym kosmosie, poza układem słonecznym, na pokładzie statku kosmicznego żyje astronauta Monte i jego córeczka Willow. Monte nie został ojcem z własnej woli. Był w grupie więźniów, którzy dostali szansę wzięcia udziału w podróży w przestrzeń kosmiczną wiedząc, iż nigdy z niej nie wrócą. Zdecydował się, bo wolał to niż śmierć w więzieniu. Willow urodziła się już na statku. Samotny, zdyscyplinowany twardziel opiekuje się córką i powoli odkrywa, czym jest miłość. Przez kolejne lata lecą w stronę czarnej dziury – miejsca, w którym czas i przestrzeń przestają istnieć.

W załączniku znajdą Państwo informacje o filmie High Life oraz kolejnych pokazach w ramach cyklu Film w TR. Against Gravity przedstawia,

Kaja Stępkowska
Materiał Teatru
23 lutego 2019
Teatry
TR Warszawa
Portrety
Agata Buzek

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia