Koncert Marii Peszek

Och- Teatr w Warszawie

Zaczyna się kolejny sezon koncertowy w Och-Teatrze. W październiku teatr zaprasza na koncerty Marii Peszek, w listopadzie zaś zagrają Lao Che i Ania Dąbrowska akustycznie.

Po sukcesie płyty JEZUS MARIA PESZEK i 3 tras koncertowych, jakie Maria Peszek po jej premierze zagrała, po około 90 koncertach i nagranej w tym czasie płycie "live", charyzmatyczna Artystka wraz ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje.

Premiera kolejnego projektu, nazwanego najprościej - MARIA PESZEK - odbędzie się w warszawskim Och-Teatrze. To właśnie tam, w sobotę 18.10, Maria Peszek z zespołem zagra pierwsze dwa koncerty po przerwie.

Tym razem usłyszymy bardziej przekrojowy materiał: coś starego, coś pożyczonego, coś innego... Znając Marię, na pewno nie obejdzie się bez niespodzianek. Jedyne, czego można być pewnym, to że będą to koncerty pełne emocji i energii, jak sama Artystka mówi:

"To niesamowite uczucie, gdy stoisz na scenie i widzisz takie żywiołowe reakcje, kiedy ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to, co robię, ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony, to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą".

Bo Marię Peszek można kochać albo nienawidzieć, ale nie można pozostać obojętnym. Po prostu trzeba ją zobaczyć.

Och-Teatr zaprasza w sobotę, 18 października, na godz. 18:30 i 21:00. Bilety dostępne są w kasie teatru lub na stronie www.ochteatr.com.pl

(-)
Materiał Teatru
3 października 2014

Książka tygodnia

Tamara Łempicka. Sztuka i skandal
Wydawnictwo Marginesy
Laura Claridge

Trailer tygodnia

12. Festiwal Sztuk Alt...
Paweł Wrona
Odkrywanie świata sztuk alternatywnyc...