Koncerty Sylwestrowe i Noworoczne

Teatr Muzyczny w Poznaniu

Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprasza na wyjątkowe, galowe koncerty Sylwestrowe i Noworoczne "Operetkowa Lista Przebojów".

Jest to niepowtarzalna okazja do świętowania z nami ostatnich dni 2014 roku (30 i 31 grudnia, godz. 17 i 20), a także początku Nowego Roku (2 i 3 stycznia, godz. 17 i 20).

Bilety jeszcze są dostępne i będzie można je kupić w wyjątkowym, świątecznym opakowaniu, dzięki któremu jeszcze lepiej nadają się na prezent!

Koncerty są niepowtarzalną okazją do wysłuchania uwielbianych i dobrze znanych fragmentów operetek, takich jak "Księżniczka czardasza", "Wesoła wdówka", "Kraina uśmiechu", "Hrabina Marica", "Baron cygański" oraz "Orfeusz w piekle", czyli utworów ze stałego repertuaru Teatru Muzycznego. Planujemy też wyjątkowe niespodzianki przygotowane specjalnie dla Gości na ten wieczór. Usłyszą Państwo między innymi... fragmenty z opery "Traviata" oraz zapowiedzi premier Teatru "Hello, Dolly!" i "Nie ma jak lata 20., lata 30.", które odbędą się w styczniu i lutym 2015 roku.

Na scenie wystąpi plejada znakomitych Solistów Teatru Muzycznego, którym towarzyszyć będą Chór, Balet i Orkiestra prowadzone przez Adama Banaszaka. Pojawi się również gość specjalny - Ilona Krzywicka. Ta niezwykle utalentowana, młoda artystka jest Solistką studia operowego L'Atelier Lyrique przy Operze Narodowej w Paryżu. Nasi widzowie znają ją z turnieju głosów I Love Mozart, którego laureatką była dwa lata temu. Nowoczesne, dowcipne i zaskakujące choreografie przygotuje Paulina Andrzejewska - choreograf współpracująca z Teatrem Muzycznym "Roma", która przygotowała świetnie przyjętą przez publiczność i krytykę choreografię do musicalu "Jekyll & Hyde". Tym razem będzie można zobaczyć jej nowe układy do "Can-cana" z "Orfeusza w piekle" Jacquesa Offenbacha czy Marsza Radetzky'ego.

Kolejną niespodzianką będą prowadzący. W tej roli zobaczymy dwóch uwielbianych przez poznańską publiczność Solistów Teatru Muzycznego, Wiesława Paprzyckiego i Jarosława Patyckiego. Dodatkowo, żeby wprawić wszystkich w niezwykły nastrój, w przerwie spektakli sylwestrowych poczęstujemy wszystkich Gości Teatru szampanem.

(-)
Materiał Teatru
29 grudnia 2014

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...