Konkurs na najciekawsze projekty artystyczne

"TV Lab" Grupy Dochodzeniowej na Scenie Młodych

Warszawska Opera Kameralna zaprosiła młodych artystów, absolwentów uczelni artystycznych, kreatywnych twórców do udziału w konkursie na najciekawsze projekty artystyczne. Spośród 48 nadesłanych z całej Polski propozycji wybrano 7 do realizacji jesienią 2013 r. 22 i 23 listopada ostatnia odsłona projektu.

22 i 23.11.2013 - g. 19.00

Multimedialny spektakl muzyczny

Grupa Dochodzeniowa

"TV Lab"

Pomysł i reżyseria - Wojciech Faruga

Dawno, dawno temu... W podziemiach poprzedniej epoki... Grupa naukowców, na wypadek katastrofy nuklearnej, opracowała jedyne w swoim rodzaju studio TV, które automatycznie generuje ramówkę telewizyjną. Eksperyment nigdy nie został zakończony, a przedstawienie wciąż trwa. "Dziennik telewizyjny", "Koncert życzeń" czy "Pi i Sigma" nigdy nie tracą na aktualności i mienią się nowymi znaczeniami i kształtem. Choćby coś poszło nie tak, system nie zwalnia, nie zatrzymuje się i nie zna biegu wstecznego. Taką oto, popkulturową podróż w czasie i przestrzeni, łączącą siermięgę, brawurę i dystans, proponuje Państwu GRUPA DOCHODZENIOWA. Wyruszamy za 3... 2... 1...

Spektakl zrealizowany w ramach Nurtu OFF 33. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (2012) otrzymał tam I Nagrodę - "Tukan off".

(-)
Materiał Teatru
20 listopada 2013

Książka tygodnia

Ze szczytów Alp…Dramat i teatr szwajcarski w XX i XXI wieku
Wydawnictwo Uniwerystetu Łódzkiego
Karolina Sidowska, Monika Wąsik

Trailer tygodnia

Kto ukradł jutro?
Olga Ptak
Dlaczego wydałam tę książkę? Bo do ...