Kot na Walentynki w Białogardzie

Jak zostać Sex-Guru w 247 łatwych krokach - reż. Gabriel Gietzky - Teatr Palladium

14 lutego, na walentynki, w białogardzkim Centrum Kultury i Spotkań Europejskich wystąpi znany aktor kinowy i telewizyjny Tomasz Kot. Bilety w sprzedaży w kasach CKiSE.

Aktor zaprezentuje własną interpretację sztuki "Sex Guru" autorstwa austriackiego komika Wolfganga Weinbergera. W polskiej adaptacji sztuka wyreżyserowana została przez Gabriela Gietzky' ego. To komedia traktująca o relacjach damsko-męskich, problemach seksualnych i szeroko pojętej miłości. Kot postara się odpowiedzieć m.in. na tak trudne pytania jak: Czego tak naprawdę chcą kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy jestem za stary/młody/gruby/przystojny na "to"? Czy mój mąż wie, że udaję?

Autor Wolfgang Weinberger zapewnia: - Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy? Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze.

Autorzy odważnie nas zachęcają: "Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu - Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę. "Sex Guru" to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne".

Bilety można zakupić codziennie w biurze CKiSE. Normalny w cenie 65 zł, zaś przystawki i miejsca na balkonie - 50 zł. Przedsprzedaż trwa już od początku roku.

Zapewne warto sztukę zobaczyć, gdyż nie często w Białogardzie występują aktorzy tej rangi. Zapowiada się wesoły wieczór.

Sebastian Osiński
Głos Koszaliński
2 lutego 2013
Portrety
Gabriel Gietzky

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia