Koterski przeczyta piosneki

"Kocham i nienawidzę. Piosenki też do czytania" PC Drama - Klub Żak w Gdańsku

20 kwietnia w Klubie Żak odbędzie się kolejna odsłona PC Dramy. Tym razem teksty Marka Koterskiego "Kocham i nienawidzę. Piosenki też do czytania" przeczytają Małgorzata Bogdańska i... Marek Koterski. Śpiew - Arkadiusz Grochowski.

Marek Koterski, uznany dramatopisarz, reżyser i autor scenariuszy wraz z aktorką Małgorzatą Bogdańską przeczyta teksty swoich piosenek zebranych w przygotowywanym do publikacji tomie "Kocham i nienawidzę. Piosenki też do czytania". Dodatkowym gościem wieczoru będzie Arkadiusz Grochowski, gitarzysta i wokalista zespołu Heroes Get Remembered, który zafascynowany twórczością Marka Koterskiego napisał muzykę do jego tekstów.

Teksty Marka Koterskiego posiadają niezwykłą dynamikę językową, doskonale poddają się rytmowi muzycznej frazy, obok ponadczasowego przekazu jest też w nich ogromny potencjał melodyjności. Niejednokrotnie twórczość autora była przyswajana przez twórców związanych z różnymi obszarami działalności muzycznej, poczynając od opery (opera "Dzień świra" Hadriana Filipa Tabęckiego z librettem na podstawie utworu Marka Koterskiego) po rap (spektakl radiowy "Nienawidzę" z udziałem wokalisty i multiinstrumentalisty CeZika), jak wypadnie w interpretacji muzyka rockowego przekonamy się podczas najbliższego spotkania.

20.04.2015 / G. 19.00 / SALA SUWNICOWA

KOCHAM I NIENAWIDZĘ. PIOSENKI TEŻ DO CZYTANIA

Teksty - Marek Koterski.

Czytają - Małgorzata Bogdańska i Marek Koterski. Śpiewa - Arkadiusz Grochowski.

Muzyka - Arkadiusz Grochowski

Wstęp tylko osoby pełnoletnie.

Bilety: 10 zł - normalny, 8 zł - Karta do Kultury, 5 zł - uczniowie, studenci, seniorzy, 3 zł - Karta Dużej Rodziny

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00; w soboty i niedziele z seansami dla dzieci kasę otwieramy 30 minut przed seansem).

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 - w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką, kartą lub przelewem po uzgodnieniu z kasą.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl.

(-)
Materiał Teatru
20 kwietnia 2015

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...