Krzysztof Globisz w Katowicach!

Klub Old Timers weekendowo

W sobotę, 8 grudnia w klubie Old Timers Garage w Katowicach wystąpi aktor Krzysztof Globisz. Koncert "Poezja i muzyka czasu rewolucji" jest poświęcony wielkiej sztuce rosyjskiej (radzieckiej) czasu dramatycznego przełomu, to jest czasu rewolucji październikowej i niesamowitych lat 20.

Program zawiera utwory poetyckie Majakowskiego, Chlebnikowa, Błoka oraz utwory fortepianowe Rachmaninowa, Skriabina, Prokofiewa i Szostakowicza. Wykonawcami będą wielcy interpretatorzy sztuki teatralnej i muzycznej: Krzysztof Globisz i Piotr Sałajczyk. Bilety - 35 zł.

A w niedzielę jak zwykle w Old Timers będzie można obejrzeć spektakl teatralny "Halo, Penis?". Głównymi bohaterami sztuki są Andy i Roger. Andy to mężczyzna, jeszcze dosyć młody, mający za sobą hulanki i swawole, a przed sobą odpowiedzialność przez duże "O". Wszystko za sprawą przyszłego potomka. I niby wszystko powinno być dobrze, gdyby nie jego najserdeczniejszy przyjaciel, Roger. Roger to penis. Błyskotliwy, inteligentny, śmiały, o wielu twarzach wystawiający swojego właściciela na wiele prób. Bilety: 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu imprezy.

KAP
Polska Dziennik Zachodni
8 grudnia 2012

Książka tygodnia

Utalentowani jak Nardelli
Sekcja Krytyków Teatralnych ZASP
red.: Anita Nowak, Krystyna Piaseczna, Piotr Rudzki

Trailer tygodnia