Ktoś kradnie twój czas!

"Momo" - reż. Karolina Okurowska-Wabnic - Teatr Arka we Wrocławiu

Uwaga!
Czy w ostatnim CZASIE CZAS za szybko PŁYNIE?
Czy masz poczucie, że CZASU jest coraz mniej?
Czy DENERWUJESZ się, bo z niczym nie możesz ZDĄŻYĆ na CZAS?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z pytań, to znak, że ktoś kradnie twój czas!
A my wiemy kto! To Szarzy Panowie!

Pojawiają się jak gdyby nigdy nic, podszeptują, że musisz więcej pracować i więcej się uczyć, żeby mieć wciąż więcej i więcej i więcej i więcej i więceeeeeeej... że musisz się nieustannie spieszyć, bo czasu jest mało, bo trzeba zdążyć, bo czas to pieniądz, bo czas trzeba oszczędzać!

Nie słuchaj ich! Co zrobić, żeby się przed nimi bronić? Podpowiadamy!

Idź na spacer, przytul kogoś, kogo kochasz, zatańcz do ulubionej piosenki, zjedz kawałek czekolady najwolniej jak potrafisz, spróbuj przejść całą ulicę tiptopkami – jest więcej możliwości. tu wpisz swój własny sposób na Szarych Panów:

.............................................................................................................................................................................................................................

Dawno, dawno temu było sobie miasteczko, w którym zagnieździli się Szarzy Panowie, ale znalazła się dziewczynka – Momo, która dzięki swojej niezwykłej umiejętności słuchania i dzięki miłości do przyjaciół potrafiła pokonać złodziei czasu. Chcemy, pokazać Ci historię Momo, może zainspiruje Cię ona do pokonania Szarych Panów w twoim mieście (ostatnio widziano jednego w pobliżu placu Solnego!). Zapraszamy na spektakl do Teatru Arka na ul. Menniczą 3!

Spektakl na podstawie powieści Michaela Endego „Momo"

Premiera 26 marca godz.17:00

Anna Kowalów
Teatr Arka we Wrocławiu
14 marca 2022

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia