Kub sobie neon. Alb sanie

Wyprzedaż scenografii - Teatr Jaracza w Łodzi

Stół prosektoryjny, rusztowanie od Szekspira, sanie czy stół - te i inne atrakcyjne przedmioty z teatralnych magazynów oferuje Teatr w wiosennych aukcjach online.

Poszukujesz stołu prosektoryjnego? Jest w magazynie Teatru Jaracza. W pełni profesjonalny, odpowiednio połyskujący a w dodatku z interesującą przeszłością - Mariusz Ostrowski korzystał z niego w monodramie "Toporem w serce". Jeśli bardziej niż sekcje zwłok pociągają Cię roboty budowlane - w "Jaraczu" znajdziesz coś odpowiedniego.

Każdy kierownik budowy marzy z pewnością o rusztowaniu, które "obcowało" z Szekspirem. Nasze - w kolorze eleganckiej czerni, dające wiele możliwości konstrukcyjnych, stanowiło podstawę scenografii w "Otellu" w reżyserii Agaty Dudy-Gracz.

Szukamy też nowego właściciela dla pięknego motocykla, którym jeździł Ireneusz Czop w "Poskromieniu złośnicy".

Jeśli jesteś właścicielem konia albo w okresie świątecznym ratujesz budżet wcielając się w Świętego Mikołaja , z pewnością zainteresują Cię nasze sanie - wyposażone w kółka, dostosowane są do ocieplającego się klimatu, równie dobrze radzą sobie na śniegu jak i na asfaltowej drodze.

Jest też propozycja dla wielbicieli designu rodem z PRL - znany w całym mieście neon w stylu retro ze spektaklu "Kaskada" może być Twój. Jeśli mowa o bardziej klasycznych pozycjach, chętnie oddamy w dobre ręce stół, który miał swój znaczący udział w sukcesach spektaklu "Król Ryszard III" w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego. Jeśli masz dużą rodzinę (stół ma aż 6 metrów długości) i chrzty, komunie oraz inne duże uroczystości w najbliższej perspektywie, z pewnością będziesz zadowolony. Rosół przy stole, który ma na koncie Złotego Yorika, z pewnością będzie smakował znakomicie.

Szczegóły na stronie teatru: http://www.teatr-jaracza.lodz.pl/aktualnosci.html

(-)
Materiał Teatru
20 kwietnia 2015

Książka tygodnia

Amantka z pieprzem
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Grażyna Barszczewska, Grzegorz Ćwiertniewicz

Trailer tygodnia