Kwadratowe losowanie

Do wygrania bilety na premierę - Teatr Kwadrat w Warszawie

Wśród widzów Teatru Kwadrat, którzy zakupią bilety na spektakle grane w terminie 02-06 stycznia 2011 zostaną rozlosowane podwójne zaproszenia na premierę sztuki "Przez park na bosaka" zaplanowaną już na 29 stycznia 2011

W pierwszym tygodniu stycznia odwiedzający Kwadrat będą mogli zobaczyć dwa przedstawienia cieszące się olbrzymią sympatią publiczności - "O co biega" oraz "Przyjazne dusze". Wśród widzów, którzy zakupią bilety na spektakle grane w terminie 02-06 stycznia 2011 zostaną rozlosowane podwójne zaproszenia na premierę sztuki "Przez park na bosaka" zaplanowaną już na 29 stycznia 2011!

"O co biega?" ( Philip King, reż. M. Sławiński) to zabawna i przewrotna historia pewnego eleganckiego i przystojnego pastora (w tej roli Grzegorz Wons) i jego młodej żony, byłej aktorki, która przysparza mu wielu kłopotów (Lucyna Malec). Zachowanie tej ekscentrycznej damy budzi wiele zastrzeżeń wśród mieszkańców miasteczka, a zwłaszcza u miejscowej bigotki, w którą wciela się znakomita Ewa Ziętek. Początkiem wielu nieporozumień i zabawnych sytuacji jest przypadkowe spotkanie żony pastora z jej byłym partnerem scenicznym, którego gra Paweł Wawrzecki. Zaintrygowani? Przekonajcie się sami, jak potoczy się dalej ta opowieść. Spektakl od czasów premiery bije rekordy popularności, jednak wystawiany jest niezwykle rzadko, dlatego tym bardziej warto odwiedzić Teatr Kwadrat 2 stycznia o 19.30!

"Przyjazne dusze" (Pam Valentine, reż. M. Sławińśki) to przepiękna opowieść o marzeniach, miłości, przemijaniu i życiu po życiu. Do urokliwego domu pod Londynem, wprowadza się młoda para, Mary i Simon. On - początkujący pisarz powieści kryminalnych, ona - ciepła, dobra, kochająca swego męża dziewczyna. Małżeństwo spodziewające się dziecka rozpoczyna właśnie nowy etap życia. Zupełnie jednak nie spodziewają się, że w ich domu nadal mieszkają poprzedni właściciele - Jack i Suzie, tragicznie zmarła para duchów, a raczej przyjaznych dusz.

(-)
Materiały Teatru
31 grudnia 2010

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia

Faust
Tobias Kratzer
Nowy "Faust" z Opery Paryskiej 29 lis...