Mana czytanie performatywne

"Historia pewnej miłości" - reż. Anna Kerth, Klub Żak

Klub Żak zaprasza 30 marca o godz. 19 na kolejną odsłonę PC Dramy. Tym razem Anna Kerth i Łukasz Simlat przeczytają sztukę Tomasza Mana "Historia pewnej miłości".

"Historia pewnej miłości" to wnikliwa analiza uczuciowej relacji dwojga ludzi ukazana od momentu przypadkowego spotkania i początkowej fascynacji po stopniowe wygasanie uczucia i tragiczny finał. To opowieść o naszych fałszywych wyobrażeniach na temat związków i sposobów budowania więzi. To historia naszych oczekiwań i zawiedzionych nadziei, tęsknoty za porozumieniem przy jednoczesnym braku umiejętności wsłuchiwania się we wzajemne potrzeby. Ta historia, pomijając jej nieszczęśliwy finał dotyczy w istocie każdego z nas, wpisuje się w banalność codziennego życia, które upływa w skromnych dekoracjach naszych małych mieszkań, gdzie po cichu rozgrywają się wszystkie prywatne dramaty.

Bilety: 10 zł - normalny, 8 zł - Karta do Kultury, 5 zł - uczniowie, studenci, seniorzy, 3 zł - Karta Dużej Rodziny

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl.

30.03.2015 / G. 19.00 / SALA SUWNICOWA

HISTORIA PEWNEJ MIŁOŚCI

autor: Tomasz Man / reżyseria: Anna Kerth / obsada: Anna Kerth, Łukasz Simlat/ muzyka: Tomasz Man / panel dyskusyjny poprowadzi: dr Barbara Świąder - Puchowska

(-)
Materiał Teatru
30 marca 2015

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...