Maraton teatralny na zakończenie sezonu

"Tajemnica diamentów" i "Tajemnica kina" - reż. Ireneusz Maciejewski - Teatr Miniatura w Gdańsku

29 czerwca Teatr Miniatura zaprasza na detektywistyczny maraton na zakończenie sezonu teatralnego. Będzie można obejrzeć oba odcinki serialu teatralnego na podstawie bestsellerowej serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” Martina Widmarka i Heleny Willis: „Tajemnicę diamentów” i „Tajemnicę kina” w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego.

Te barwne, dynamiczne i pełne humoru spektakle to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Opowiadają o dwójce przyjaciół z klasy, Mai i Lassem, którzy zakładają agencję detektywistyczną i pomagają rozwiązywać zagadki w fikcyjnym miasteczku Valleby. W pierwszym odcinku tropią złodzieja diamentów, a w drugim odkrywają, kto porywa psy i żąda za nie olbrzymich okupów. Za każdym razem poznają galerię charakterystycznych, zabawnych postaci i odwiedzają ciekawe miejsca w Valleby. Do spektakli scenograf Dariusz Panas stworzył przepiękną makietę miasteczka, które przypomina trochę Gdańsk, a można je zobaczyć bliżej dzięki twórczemu użyciu multimediów w przedstawieniach.

Detektywistyczny Maraton Teatralny: „Tajemnica diamentów" + „Tajemnica kina"
Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku
29 czerwca 2013, 17.00
Specjalna cena biletów: 25 zł. Do biletu każdy otrzyma gratis programy spektakli i zaprojektowane do nich papierowe zabawki do składania z Miniaturowej kolekcji.

(-)
Materiał Teatru
21 czerwca 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia