Mazowieckie Maczu Pikczu

"Jak przetrwać Warszawę" - Kabaret na Koniec Świata

W tym miesiącu zajmujemy się głównie sprawami stolicy, ponieważ wyraźnie brakuje chętnych do tego zadania. Wszyscy zostali odwołani w referendum. Zapraszamy 22 i 23 czerwca na Scenę Przodownik.

Warszawa staje się miastem widmem, mazowieckim Maczu Pikczu. Podamy prawdziwą i liczbę mieszkańców Warszawy. Dane są szokujące - co drugie mieszkanie to pustostan.
Ludzie uciekają mimo otwarcia nowych Aquaparków przy trasie S8. Kim są słoiki? Kim byli? Jak żyli? Jak wyginęli? Dlaczego nie chcieli segregować śmieci?
Znów powiemy coś o Wiśle, przecież to temat-rzeka. Mają podobno ruszyć tramwaje wodne. Dowiemy się pod którymi kościołami ministra Mucha zbierała pieniądze na koncert Madonny. Zajrzymy też do bastionu hipsterów i napijemy się kulturalnej kawy.
Wpadajcie do Przodownika, w tym miesiącu przy organizacji pomaga Wojtek Fibak. A, nie zapomnijcie aktu zameldowania - sprawdzamy przy wejściu.

Reżyseria Wawrzyniec Kostrzewski
Muzyka: Bartek Woźniak
Konferansjer: Paweł Domagała
Występują: Agata Wątróbska, Zuzanna Grabowska, Magdalena Lamparska, Wojtek Solarz, Paweł Koślik, Maciej Makowski, Mateusz Rusin
Bilety: 20, 30 zł /663 741 903, kasa@teatrdramatyczny.pl/

(-)
Materiał Teatru
21 czerwca 2013

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia