Mikołajkowe spotkanie

Bardzo Mała Literacka: W bajkowej rodzinie - Teatr Nowy w Łodzi

Zapraszamy na ostatnią w tym sezonie teatralnym Bardzo Małą Literacką – warsztaty literackie dla dzieci w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Na mikołajkowym spotkaniu porozmawiamy o tym, co bardzo ważne, czyli o rodzinie. Dzieci opowiedzą o najciekawszych bajkowych rodzeństwach (np. Jaś i Małgosia, Kopciuszek i jego siostry itp.), matkach (tych dobrych i tych złych), ojcach (np. Pinokio) żonach i mężach (np. Złota rybka). Porozmawiamy o sile miłości i mocy płynącej z bycia razem. Dzieci wcielą się w wybrane role i odtworzą scenki z popularnych bajek.

Warsztaty dla dzieci w wieku 5-10 lat tradycyjnie poprowadzi Karolina Kołodziej, autorka książki dla dzieci Odkryj Łódź. Bardzo twórcza książka o niezwykłym mieście, pracownik Katedry Literatury Pozytywizmu i Młodej Polski Uniwersytetu Łódzkiego, prywatnie mama ośmioletniego Stasia i pięcioletniej Basi.

Zapraszamy 7 grudnia 2015 w poniedziałek o godz. 17.30.
Mała Sala Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi
ul Zachodnia 93
wstęp bezpłatny
obowiązują wcześniejsze zapisy: pr@nowy.pl
ilość miejsc ograniczona

Uwaga! Obowiązują tematyczne stroje lub atrybuty:)

***Uwaga: wydarzenie jest rejestrowane. Uczestnicząc w nim, wyrażają Państwo zgodę na ewentualne upublicznienie wizerunku swojego oraz swoich dzieci. Relacja fotograficzna i video dostępna będzie na stronie www, fb i yt Teatru Nowego oraz Małej Literackiej.

***Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Mała Literacka – spotkania wielkiego formatu w roku 2015 dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Miasta Łodzi.

(-)
Materiał Teatru
4 grudnia 2015

Książka tygodnia

Trailer tygodnia