Miłość, muzyka i taniec

"MusicaLove" - reż. Jakub Wocial - Teatr Rampa w Warszawie

"MusicaLove" Teatru Rampa w kwietniu wzbogaci się o dodatkowe songi z rockowego musicalu wszech czasów - "Jesus Christ Superstar". Z tego kultowego musicalu Webbera pojawi się 8 songów.

Teatr Rampa zaprasza 11,12 i13 kwietnia.

"MusicaLove" - to projekt Jakuba Wociala i Teatru Rampa, w którym miłość, muzyka i taniec przenikają się nawzajem.

To, co zdecydowanie wyróżnia "MusicaLove" na tle poprzednich koncertów "Broadway Street" to wykonywanie myzyki przez orkiestrę pod kierunkiem Tomasza Filipczaka oraz wprowadzenie układów choreograficznych wyreżyserowanych przez Santiago Bello, występującego w tym spektaklu.

Dlatego już w kwietniu "MusicaLove" wzbogaci się o dodatkowe songi z rockowego musicalu wszech czasów - "Jesus Christ Superstar". Z tego kultowego musicalu Andrew Lloyda Webbera usłyszymy w sumie aż 8 songów o niezwykłej historii bosko-ludzkiej miłości a wśród nich słynne "Everthing's All Right", "I' Don't Know How to Love Him", "Poor Jerusalem", Gethsemane" i oczywiście tytułowe "Superstar", a większość z nich będzie śpiewana po polsku.

W dalszej części wieczoru pojawia się najsłynniejsze miłosne przeboje z musicali: "Evita, "Sunset Boulevard", "Cats", "Upiór w operze", "West Side Story", "Les Miserables" i "Love Never Dies".

(-)
Materiał Teatru
9 kwietnia 2014

Książka tygodnia

Alef
Państwowy Instytut Wydawniczy
Jorge Luis Borges

Trailer tygodnia