Miłosna niedziela w Nowym!

Aktorzy Teatru Nowego przygotowali dla widzów wyjątkową niespodziankę na Walentynki.

14 lutego, w ramach Krakowskiego Salonu Poezji w Łodzi, na Facebooku i Instagramie Teatru przez cały dzień udostępniane będą wiersze, fragmenty prozy, a także sceny dramatyczne w wykonaniu i interpretacji artystów.

Będą to dzieła szczególnie bliskie aktorom, które towarzyszą im w chwilach uniesień.

O godzinie 18:00 na Dużej Scenie grupa IMPRO ATAK! zagra dla publiczności spektakl „A niech to miłość! Walentynki z IMPRO ATAKIEM".

Natomiast o 20:00 Teatr Nowy ponownie zaprosi widzów do świata wirtualnego.
Na Facebooku odbędzie się wspólne oglądanie monodramu Wojciecha Oleksiewicza „Amant na czerwonym dywanie".

__

Komedie romantyczne od dawna cieszą się ogromną popularnością. Można powiedzieć, że to po prostu bajki dla dorosłych. O ile na miłosne historie napisane przez życie raczej nie mamy wpływu, to na te opowiadane przez IMPRO Atak! – i owszem.

Plan jest taki: wybierają się Państwo na przedstawienie i zasiadają na widowni. Zanim jednak spektakl na dobre się rozpocznie, odpowiadają Państwo na kilka prostych pytań – jacy bohaterowie mają się w tej historii pojawić, kim są, czym się zajmują, w jakim są wieku, co najbardziej lubią, a czego nie, i tym podobne. Resztą zajmiemy się my. Korzystając z Państwa sugestii opowiemy najpiękniejszą historię o miłości. Będzie zabawnie i wzruszająco, czasem dwuznacznie, czasem bardzo śmiesznie, ale zawsze romantycznie.

Zapraszamy na improwizowaną komedię romantyczną „A niech to miłość!", na Walentynki z IMPRO Atakiem!

Kuba Galczak
Materiał Teatru
9 lutego 2021
Wątki
Walentynki

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...