Misia Tymoteusza nie trzeba nikomu przedstawiać

Festiwal Tymoteusza dla najmłodszych

Organizatorzy zapraszają wszytskich małych i dużych widzów na Festiwal Tymoteusza. We wrześniu, w kolejne niedziele, prezentowane będą kolejne "odcinki" przygód naszego sympatycznego bohatera.

8 września widzowie będą mogli obejrzeć trudne początki przyjaźni Tymoteusza, jego taty oraz Psiuńcia – odnalezionego bezpańskiego kundelka, który stanie się najlepszym przyjacielem misiowego domu („Tymoteusz i psiuńcio"). Tydzień później, 12-go września („Tymoteusz wśród ptaków"), wraz z misiem i jego tatą będą rozwiązywać problem: co zrobić ze znalezionym kukułczym jajkiem? Zjeść czy wysiedzieć? Aż w końcu 22-go września wraz z misiową rodziną wybierą się na wędrówkę pełną przygód („Tymoteusz i łobuziaki").

Wszystkie niedzielne spektakle o godz. 12.00. / spektakle dla widzów od lat 3.

Ci z naszych widzów, którzy kupią bilety na dwa z trzech spektakli – na trzeci otrzymają bilet w promocyjnej cenie 2zł.

Zapraszamy w imieniu misia Tymoteusza Rymcimci, jego taty, Psiuńcia,Lisicy, Kury i wszystkich innych bohaterów sagi o Tymoteuszu.Więcej informacji o repertuarze teatru i naszych spektaklach znajdziecie na stronie:

www.teatrandersena.pl

Bilety do kupienia w kasie Teatru im. H. Ch. Andersena  w cenie: 20zł

-5zł (spotkanie z bohaterem, pytaj w kasie przed spektaklem)

Kasa biletowa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 oraz na  2 godziny przed spektaklem. Tel. 81-532 32 25

(-)
Materialy Festiwalu
2 września 2013

Książka tygodnia

ADAPTACJA. Skrzynka z narzędziami
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Marta Miłoszewska

Trailer tygodnia