Montownia w Chłodnicy

"Wszystko, co chcielibyście..." - Teatr Montownia - Klubokawiarnia Chłodna 25

W poniedziałkowy i wtorkowy wieczór, 18 i 19 kwietnia, Teatr Montownia zaprasza do Klubokawiarni Chłodna 25 na komediowy wieczór z "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o teatrze, a boicie się zapytać" Romana Radomskiego i zespołu

Teatr Chłodnica zaprasza na kolejne zderzenie z prawdziwym teatrem i jego problemami. Po pamiętnej dyskusji o Warszawie w spektaklu „Stolyca” (której owocem jest m.in. lifting Dworca Centralnego i rozpoczęcie budowy drugiej linii metra ), tym razem Chłodnica chce rozpocząć dyskusję o kondycji współczesnego teatru w Polsce.

Zważywszy na liczne spory, różnice zdań, a niekiedy nawet oznaki otwartej wrogości wobec siebie wyrażanej przez artystów scen warszawskich, Teatr Chłodnica pragnie  oczyścić atmosferę i podłożyć podwaliny pod fundament nowego, powszechnego, współczesnego, dramatycznego, polskiego i narodowego, przy udziale inicjatywy prywatnej, Teatru. Wszystkich, którym los teatru nie jest obojętny, lub tych,  którzy mają go kompletnie dosyć, zapraszamy na wieczór teatralny pt.: „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o teatrze, a boicie się zapytać". Wieczór poprowadzą aktorzy Montowni.

Hanna Białoń
Materiały Teatru
5 kwietnia 2011

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia