Musical o metrze i wódce

"East Side Story"

Zbliżają się wybory lokalne. Do walki stają z jednej strony rowery, donice i wolna miłość, czyli Zielona Warszawa dowodzona przez Joannę Erbel (Monika Babula). Z drugiej – tarcze, estakady i procedury HGW (Agnieszka Przepiórska). Partycypacja kontra Reprywatyzacja.

Ostańce kontra wieżowce. Dwie Warszawy. Dwie osobowości. Dwie silne kobiety. Którą wybrać? Której dać się uwieść? Burdeltata (Andrzej Konopka) wikła się w dwuznaczne relacje z obiema kandydatkami, marząc o dotacji i stworzeniu domu nieobliczalnej córce Etno (Karolina Czarnecka). Równocześnie zaniedbuje Burdeltrupę, która rozpija się i łajdaczy. Uratować Burdel przed degrengoladą próbuje Manager Kultury (Przemysław Bluszcz), który z pomocą Doktora Faka (Oskar Hamerski) stara się wyprowadzić zespół z alkoholizmu i znaleźć sponsora. Kiedy tajemniczy Koneser (Maciej Łubieński) zamawia musical o Wódce (Lena Piękniewska), Burdel przenosi się na Pragę i robi risercz w dawnej Wytwórni Wódek, szuka inspiracji na bazarze Różyckiego i na budowie II nitki metra, gdzie Zdzisław (Tomasz Drabek) i Robert (Mariusz Laskowski) znajdują dziwne artefakty, które mogą zmienić losy wyborów...

Co kryją podziemia Pragi? Czy wątroby członków Burdeltrupy wytrzymają ten odcinek? Czy da się na trzeźwo żyć i tworzyć w Warszawie? Czy miłość w Warszawie jest możliwa? Rewia upić i odlotów, warszawskie nałogi, podróże w czasie, wizje, miłości, zbrodnie! Jeszcze więcej numerków. Jeszcze większy Burdel.

Najlepszy towar w mieście: Monika Babula, Betty Q, Karolina Czarnecka, Lena Piękniewska, Agnieszka Przepiórska, Przemysław Bluszcz, Tomasz Drabek, Oskar Hamerski, Andrzej Konopka, Mariusz Laskowski, Maciej Łubieński oraz special guest star w roli BURDELMAMY – Maria Maj.

Nie porzucaj marzeń. Zrealizuj je z nami. Za niewielką opłatą.

Burdel będzie świadczył usługi w dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser" przy ulicy Ząbkowskiej 27/31 w dniach:

27 października o godzinie 20.30 (premiera);
28, 29 i 30 października o godzinie 21.00;
1 listopada o godzinie 21.30;
3 listopada o godzinie 20.30;
7, 8 i 9 listopada o godzinie 21.30
oraz 10, 11, 14, 15 i 16 listopada o godzinie 20.30.

Bilety dostępne w kasie Teatru WARSawy, Rynek Nowego Miasta 5/7
Rezerwacje: bilety@teatrwarsawy.pl, 22-468 00 99
www.teatrwarsawy.pl

(-)
Materiał Teatru
21 października 2014
Teatry
Teatr WARSawy

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia