Musicale, koncerty i premiera komedii

"Harold i Maude" - aut. Higgins Colin - reż. Tomasz Man - Teatr Rozrywki w Chorzowie

Co gramy w Teatrze Rozrywki w październiku? W październiku czekają na Ciebie ulubione musicale, premiera komedii w reżyserii Tomasza Mana, koncerty Big Bandu Śląskiego i recital Joanny Możdżan, ale to oczywiście nie wszystko! Poniżej krótki opis najbliższych wydarzeń, a pełny repertuar znajdziesz tutaj.

Początek miesiąca upłynie pod znakiem nieobliczalnej Deloris Van Cartier. Na musical "Zakonnica w przebraniu" zapraszamy 1 i 2 oraz od 6 do 9 października.

Z kolei 11 i 23 października w Teatrze Rozrywki mamy coś specjalnie dla fanów i fanek jazzu. Big Band Śląski przygotował koncert z repertuarem Pata Metheny'ego oraz wieczór z Orkiestrą Counta Basiego.

15 października zapraszamy także na recital Hanny Banaszak, która uświetni Miejską Inaugurację Roku Kulturalnego 2022/23 w Chorzowie.

Joannę Możdżan, wokalistkę Teatru Rozrywki tym razem możemy zobaczyć w autorskim recitalu o sile i namiętności inspirujących kobiet. "La Femme de Paris" gramy 15 i 16 października.

21, 22 i 23 października zaczynamy premierowy set komedii "Harold & Maude" z Marią Meyer i Jakubem Wróblewskim w rolach głównych. To niezwykła komedia, która niesie za sobą pochwałę życia i odrzucenie stereotypów, krępujących życie.

Końcówka miesiąca to idealny moment na najstraszniejszy i najzabawniejszy musical Teatru Rozrywki. Zapraszamy na spektakl "Młody Frankenstein" Mela Brooksa i Thomasa Meehana.

Do zobaczenia w Teatrze Rozrywki.

(-)
Teatr Rozrywki
1 października 2022
Portrety
Tomasz Man

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia