Na otwarcie sezonu

"Hamlet" - reż. Paweł Szkotak - Teatr Polski w Poznaniu

Teatr Polski w Poznaniu zaprasza dzisiaj na pierwszy spektakl w sezonie 2014/2015 - "Hamleta" w reżyserii Pawła Szkotaka w specjalnej cenie, tylko 15 zł.

Na otwarcie nowego sezonu teatralnego przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę. Bilet na środowego "Hamleta" w reżyserii Pawła Szkotaka kupić możecie za jedyne 15 zł! Jedyne, o co prosimy, to podanie hasła "newsletter" przy rezerwacji biletów.

Rezerwacja: tel. 61 852 05 41, 61 852 56 28, e-mail: rezerwacja@teatr-polski.pl (liczba biletów w promocyjnej cenie ograniczona). Biuro Obsługi Widzów czeka na Wasze telefony!

Giuseppe di Lampedusa uważał, że wobec "Hamleta" "milczenie to jedyny wyraz hołdu, jaki duchy rangi niższej, ale uczciwe, mogą złożyć bóstwom wyższym". Pozwólmy zatem przemówić "Hamletowi" w reżyserii Pawła Szkotaka. Premiera najsłynniejszego dramatu mistrza ze Stratfordu będzie trzecią realizacją tego arcydzieła w powojennej historii Teatru Polskiego w Poznaniu. Ostatni raz "Hamleta" można było obejrzeć na deskach poznańskiej sceny ponad 40 lat temu - w 1970 roku (spektakl wyreżyserował Jerzy Zegalski), a wcześniej w 1950 roku w reżyserii Wilama Horzycy z legendarną rolą Adama Hanuszkiewicza.

(-)
Materiał Teatru
11 września 2014

Książka tygodnia

Kwiatkowska. Żarty się skończyły
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Marcin Wilk

Trailer tygodnia

Artyści w spocie przec...
Andrzej Seweryn, Magdalena Boczarska,...