Nabór do Studia Aktorskiego

Teatr Porywacze Ciał

Teatr Porywacze Ciał ogłasza nabór do Studia Aktorskiego w Tłusta Langusta na ul. Gwarnej 11 w Poznaniu !!!

Zapraszamy gorąco na warsztaty aktorskie, skierowane do wszystkich zainteresowanych pomyślnie zdanym egzaminem do szkoły teatralnej, oraz do tych, którzy chcą się rozwijać lub po prostu zrobić coś ciekawego. Uczestniczyć w zajęciach mogą zarówno osoby, które chcą doskonalić swój warsztat aktorski , ale także osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją przygodęz teatrem. Studio aktorskie Teatru Powywacze Ciał da Ci szansę na rozwój sowjej osobowości !!!

Warsztaty będą podzielone na kilka etapów: 
zajęcia dotyczące ekspresji ciała , ćwiczenia psychofizyczne, ćwiczenia na koncentrację, uwalnianie emocji, praca nad emisją głosu i wyrazistością mowy, interpretacja prozy i wiersza, praca indywidualna i w grupie. Uwieńczeniem spotkania będzie Premiera wspólnie przygotowanego spekatklu.

Teatr Porywacze Ciał powstał w 1992 roku. Został założony przez zawodowych aktorów - Katarzynę Pawłowską i Macieja Adamczyka. Artyści tworzą własne scenariusze i samodzielnie reżyserują swoje autorskie spektakle, w których są także aktorami. Współpracują z kreatywnymi ludźmi - także z osobami bez doświadczenia scenicznego; realizują różne interesujące projekty artystyczne, eksperymentują.

Teatrnależy według zgodnego głosu krytyki i środowiska teatralnego do jednej z najważniejszych niezależnych grup teatralnych w Polsce, która w tym roku obchodzi XX lecie swojej pracy artystycznej. Twórcy Teatru posiadają 20- letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów. Na zakończenie wspólnych działań warsztatowych przeprowadzają indywidualną rozmowę z każdym uczestnikiem. Pomagają także w trybie indywidualnym w przygotowaniu do egzaminów na uczelnie teatralne.

Zajęcia będą się odbywać 4 razy w miesiącu od listopada 2013 do czerwca 2014r.

Info/zapisy: tel.: 048 601839524 , kasiaporywaczecial@o2.pl
www.porywaczecial.art.pl

(-)
Materiał Teatru
18 października 2013

Książka tygodnia

Banksy
Wydawnictwo ARKADY
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia