Niemiecki kolektyw po raz pierwszy w Polsce!

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Małopolski Ogród Sztuki zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - po raz pierwszy do Polski zawita kolektyw „She She Pop” z Berlina, który dwukrotnie na scenie MOS-u pokaże swój słynny, wielokrotnie nagradzany spektakl „Testament”, na motywach „Króla Leara” Williama Szekspira.

Dla grupy She She Pop scena to przestrzeń, na której podejmuje się decyzje, różne formy dialogu, bada się zachowania społeczne oraz gesty i rytuały - te wyuczone i te, które wyszły z użycia. Misją grupy jest odkrywanie granic komunikacji społecznej oraz ich przekraczanie w celowy, artystyczny sposób w ramach bezpiecznej przestrzeni scenicznej. W „Testamencie" kolektyw zaprasza na scenę swoich ojców. Teatr staje się polem negocjacji w utopijnej kwestii osiągania międzypokoleniowego kompromisu.

Zapraszamy na spektakle 14 i 15 grudnia o godz. 19:00 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki przy ul. Rajskiej 12. Bilety w cenie 50 zł (normalny), 25 (ulgowy).

Występ grupy odbędzie się w ramach Międzynarodowego Przeglądu Form Post-teatralnych Tylko NIE Teatr.
Projekt zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz ze wsparciem Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.

(-)
Materiał Teatru
4 grudnia 2013

Książka tygodnia

Piękne zielone oczy
Wydawnictwo Czarne
Arnošt Lustig

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...