Niezapomniana noc pełna atrakcji!

Gala Sylwestrowo-Noworoczna w Operze Śląskiej w Bytomiu - 2021 / 2022

Podczas ostatniego, najważniejszego wydarzenia w tym roku soliści Opery Śląskiej pod batutą maestro Tadeusza Kozłowskiego zabiorą Was w przepiękną muzyczną podróż szlakiem uwielbianych przez wszystkich arii i duetów z oper, operetek oraz musicali, których temperament i dynamikę podkreśli choreografia Henryka Konwińskiego, Moniki Myśliwiec oraz Aleksandry Piotrowskiej-Zaręby.

Usłyszą Państwo największe hity operowe z: Carmen, Turandot, Romeo i Julia, Traviata, La rondine, Trubadur oraz ponadczasowych Operetek takich jak: Baron cygański, Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Orfeusz w Piekle, Kraina Uśmiechu i Musicali. Trzech tenorów z kolei zabierze Państwa do słonecznej Italii za sprawą najpiękniejszych pieśni neapolitańskich.

Bilety zarezerwowane na Galę Sylwestrowo-Noworoczną należy opłacić w ciągu 3 dni roboczych od dnia rezerwacji, jednak nie później niż 3 dni przed wydarzeniem. Po upływie tego terminu rezerwacja zostanie anulowana. Nie dokonuje się rezerwacji jeżeli do wydarzenia pozostało 3 dni lub mniej.

W wieczor sylwestrowy, 31.12 w przerwie koncertu zapraszamy widzów na poczęstunek oraz lampkę szampana.

Anna Włodarczyk
Materiał Opery Śląskiej
28 grudnia 2021
Wątki
Opera

Książka tygodnia

Ale musicale! Złote stulecie 1918-2018
Wydawnictwo Marginesy
Daniel Wyszogrodzki

Trailer tygodnia