Niezapomniane przeżycie

"Hymn do Miłości" - reż. Waldemar Patlewicz - Teatr Rozrywki w Chorzowie

Elżbieta Okupska zaśpiewa piosenki Edith Piaf - premiera recitalu online w Walentynki. Zapraszamy na premierę online Hymn do Miłości. Elżbieta Okupska śpiewa piosenki Edith Piaf.

Napisano o niej kilkadziesiąt książek, setki artykułów. W biografiach, wspomnieniach bliskich jej osób czy wreszcie w opowieściach samej artystki roi się od anegdot. Wiele z nich nie ma nic wspólnego z prawdą, niektóre już dawno zweryfikowano, ale wciąż pozostają w obiegu. Jest w nich jakiś rodzaj romantyzmu, element miejskiej legendy, który dodaje życiu Edith Piaf swoistego kolorytu, choć przecież jej życie było barwne jak rzadko które.

Ale pomijając zmyślone szczegóły, anegdoty i epizody, niezaprzeczalny jest fakt, że ta drobna kobieta chropowatym głosie i niebywałej ekspresji była jedną z największych artystek XX wieku na całym świecie.

Elżbieta Okupska jest jedną z największych aktorek naszego regionu. Śpiewa również z wyjątkową ekspresją, a jej głos rozpoznawalny jest od pierwszych dźwięków. Koncert najpiękniejszych piosenek Edith Piaf to niezapomniane przeżycie, nie tylko dla fanów francuskiej piosenkarki.

Hymn do Miłości. Elżbieta Okupska śpiewa piosenki Edith Piaf.

(-)
Teatr Rozrywki
5 lutego 2021

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...