Niezwykły związek Andy\'ego i Rogera

Old Timers Garage zaprasza na spektakl "Halo, Penis?"

Spektakl przez ostatnie 2 miesiące gościł na deskach Teatru Śląskiego, gdzie zgromadził nadkomplety publiczności (trzeba było nawet grać dodatkowe spektakle). W nowym sezonie "Halo, Penis?" wraca tam gdzie ogląda się go najlepiej, do klubu muzycznego Old Timers Garage.

Głównymi bohaterami sztuki są Andy i Roger. Andy to mężczyzna, jeszcze dosyć młody, mający za sobą hulanki i swawole, a przed sobą odpowiedzialność przez duże "O". Wszystko za sprawą przyszłego potomka. 

I niby wszystko powinno być dobrze, gdyby nie jego najserdeczniejszy przyjaciel, Roger. Roger to penis. Błyskotliwy, inteligentny, śmiały, o wielu twarzach wystawiający swojego właściciela na wiele prób.

Andy prowadzi rozmowy ze swoim spersonifikowanym przyjacielem. Wspólnie szukają sposobu, jak poradzić sobie z osamotnieniem, humorami ciężarnej żony i czekającym go ojcostwem.

Rolę mentora w tych zagadnieniach pełni sam Roger. W napięciu oczekiwania na potomka pojawia się oczywiście chwila słabości, którą skrzętnie chce wykorzystać Roger, namawiając Andy\'ego do "złego".

Poczynania obu bohaterów to podszyta czarnym humorem komedia, na dnie której kryje się prawda związana z obawami i lekami człowieka mającego sprostać arcyważnemu zadaniu jakim jest ojcostwo.

Bilety można kupować w całej sieci Ticket Pro (także przez internet). Pełen wykaz miejsc, w których można nabyć bilety znajduje się na www.ticketpro.pl. Bilety można nabywać także u nas w klubie od czwartku do niedzieli od 17:00, oraz w sklepie "Świat Korali" od poniedziałku do piątku od 11:00 do 17:00 (oraz w niektóre soboty).

Spektakl teatralny "Halo, Penis?"

Data: 2.09.2012 (niedziela) godz. 20:00

(-)
Materiały Teatru
28 sierpnia 2012

Książka tygodnia

Utalentowani jak Nardelli
Sekcja Krytyków Teatralnych ZASP
red.: Anita Nowak, Krystyna Piaseczna, Piotr Rudzki

Trailer tygodnia