Noc muzeów w Teatrze

Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi

Jak co roku, jedna majowa noc oddana zostaje w ręce sztuki, historii oraz kultury. Także Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi w ten wyjątkowy wieczór zmieni nieco kwalifikacje i otworzy się na Gości przybywających w charakterze zwiedzających, których zabierzemy na jedyny w swoim rodzaju spacer „z duchami”.

Będziemy przemierzać teatralne ścieżki, gwarantując niezapomniane przeżycia, zapewniając niecodzienne chwile na scenach: Dużej, Małej i Kameralnej oraz poczucie niezwykłej atmosfery i magii Teatru od „kuchni".

Już 16 maja, o godzinie 20.00, porwiemy Chętnych z portierni Teatru i oprowadzimy po zakamarkach, osobliwych pracowniach i magazynach pełnych zadziwiających skarbów. W Teatrze można stać się KAŻDYM... wystarczy kostium, peruka, rekwizyt. W tę majową noc zaprosimy Was do teatralnych magazynów i damy szansę stać się kimś całkiem innym. Zapisz się, załóż wygodne buty i koniecznie zabierz ze sobą APARAT!

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: promocja@teatr-jaracza.lodz.pl do 15 maja, do godz. 16.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

16 maja, godzina 20.00, Teatr im. S. Jaracza w Łodzi

(-)
Materiał Teatru
11 maja 2015

Książka tygodnia

Ze szczytów Alp…Dramat i teatr szwajcarski w XX i XXI wieku
Wydawnictwo Uniwerystetu Łódzkiego
Karolina Sidowska, Monika Wąsik

Trailer tygodnia

Kto ukradł jutro?
Olga Ptak
Dlaczego wydałam tę książkę? Bo do ...