Nominacje dla Teatru Groteska

Krakowskie Złote Maski

Trwa głosowanie na najpopularniejszych aktorów i najpopularniejsze spektakle w plebiscycie Krakowskie Złote Maski, organizowanym przez „Dziennik Polski". Wśród nominowanych do tej nagrody znaleźli się twórcy związani z Teatrem Groteska oraz nasze spektakle!

W kategorii „Najpopularniejszy Aktor" można głosować na Pawła Mrozaoraz Franciszka Mułę. W kategorii „Najpopularniejsza Aktorka" nominowano Maję Kubacką oraz Annę Sokołowską. Docenione zostały również nasze sztuki dla najmłodszych widzów. W kategorii „Najpopularniejszy spektakl dla dzieci" znalazły się: „Ania z Zielonego Wzgórza" w reżyserii Adolfa Weltschka, „Nie płacz, Koziołku" w reżyserii Grzegorza Kwiecińskiego oraz „Amelka, Bóbr i Król na Dachu" w reżyserii Konrada Dworakowskiego. W kategorii „Najpopularniejszy spektakl" nominowano „Skąpca" w reżyserii Włodzimierza Nurkowskiego.

Głosowanie trwa do 23 marca 2017 roku. Swój głos może oddać każdy, wysyłając SMS o określonej treści pod wskazany numer. Instrukcja głosowania dostępna jest na stronie:

http://www.dziennikpolski24.pl/plebiscyty/a/krakowskie-zlote-maski-wybieramy-najpopularniejszych-aktorow-i-spektakle-glosowanie,11822841/

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas Rautu Aktorów, który odbędzie się w Międzynarodowym Dniu Teatru, 27 marca. Zachęcamy do głosowania!

(-)
Materiał Teatru
11 marca 2017

Książka tygodnia

Stanisława Walasiewicz. Medaliści
Wydawnictwo Bosz
Redakcja: Marzena Jaworska

Trailer tygodnia