Nowa scena

Scena Małych Form we Wrocławskim Teatrze Pantomimy

Rusza nowa scena w Centrum Inicjatyw Artystycznych (ul. Sienkiewicza 8a). 6 listopada o g 19. przedpremierowy pokaz "Poławiaczy wiatru" w reż. Zbigniewa Szymczyka oraz gościnny występ Projektu DanaDana ze spektaklem "Al Dente".

Scena Małych Form Wrocławskiego Teatru Pantomimy ma być nową, dynamiczną przestrzenią prezentacji, konfrontacji i wymiany doświadczeń artystów pantomimy i teatru ruchu. W repertuarze Sceny znajdą się zarówno klasyczne etiudy pantomimiczne oraz przedstawienia wykorzystujące w swojej choreografii bogaty i różnorodny dorobek teatru ruchu. Nową przestrzeń otwieramy zarówno dla aktorów Wrocławskiego Teatru Pantomimy, jak i dla adeptów sztuki mimu, tancerzy i wszystkich zainteresowanych estetyką polskiej pantomimy. 

Zasady:

Jeżeli chcesz zaprezentować się w ramach inicjatywy Scena Małych Form Wrocławskiego Teatru Pantomimy, napisz do nas na adres: agnieszka.charkot@gmail.com

Wszystkie szczegóły omawiane będą bezpośrednio.

Podstawowe wymagania:

Do udziału zapraszamy projekty nie dłuższe niż 40 min, z obsadą nie większą niż 5 osób oraz z ewentualną możliwością grania w przestrzeni pozateatralnej.

WROCŁAWSKI TEATR PANTOMIMY IM. HENRYKA TOMASZEWSKIEGO
ALEJA DĘBOWA 16, 53-121 WROCŁAW
szczegółowe informacje i rezerwacje: agnieszka.charkot@gmail.com tel. 71/337 21 03
www.pantomima.wroc.pl

bilety w cenie 10 zł będzie można kupić na godzinę przed przedstawieniami w CIA
rezerwacje: agnieszka.charkot@gmail.com

(-)
E-teatr
28 października 2011

Książka tygodnia

Zero zahamowań
Wydawnictwo: Agora
Michał Rusinek

Trailer tygodnia

8. Festiwal Teatru Ukr...
Nadiia Moroz-Olshanska
Sztuka jest niezbędną częścią życia...