Nowości Teatru Nowego w Nowym Roku

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi wkroczył w Nowy Rok z całkowicie nowym obliczem.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nową odsłoną strony internetowej Teatru: www.nowy.pl oraz nowościami, które przygotowaliśmy dla naszych Widzów.

Pod hasłem Nowy Ekstra Mocny proponujemy spotkania ze współczesną inscenizacją. Będziemy prezentować spektakle, które gwarantują silne wrażenia dzięki nowoczesnym odczytaniom klasyki, osobowościom młodych reżyserów i odwadze kreacji aktorskich. To spektakle zrodzone z buntu wobec współczesności, budzące świadomość. Sugestywne obrazy zapadające w pamięć. Zerwanie z przyzwyczajeniami w efekcie daje nowe ekstra mocne poezje teatralne.
Extra mocnym doznaniom towarzyszy również nowa cena - 15 zł. Należy szukać spektakli z ikoną Nowy Extra Mocny w repertuarze.

Wśród extra mocnych przedstawień znajdują się m.in.: Samuel Zborowski, Dorian, Antygona, Savannah Bay, I IFIGENIA, Krople wody na rozpalone kamienie, Kwartet, Chcę do nieba. LeningradŁódź, Wszyscy byli odwróceni.

Również od Nowego Roku w łatwy sposób można kupić bilet do Nowego poprzez ikonę kup bilet, która znajduje się przy każdym spektaklu zamieszczonym w repertuarze.

Na nowej stronie znajduje się także do pobrania logotyp Teatru: logo do pobrania. Jest to aktualny i jedyny logotyp Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

Agnieszka Cytacka
Materiał Teatru
15 stycznia 2014

Książka tygodnia

Trailer tygodnia