Nowy Rok w Teatrze Muzycznym

Premiery, konkursy, niespodzianki

Teatr Muzyczny w Poznaniu rozpoczyna Nowy Rok z myślą o nowych i starych widzach. Dlatego zapisując się do fanpage'u Teatru na facebooku jeszcze w tym roku, nadal będzie można wygrać dużo biletów na spektakle w 2014 roku.

Już w pierwszy weekend Nowego Roku będzie okazja do świetnej zabawy w Teatrze Muzycznym. Kto się śmieje w pierwszych dniach, ten będzie się śmiał przez cały rok. Zapraszamy w piątek i sobotę (3 i 4.01) na komedię "Mayday". Ostatnie wolne miejsca!

Styczeń w Teatrze Muzycznym będzie pełen niespodzianek:

- Musicalowy Koncert Noworoczny pod batutą Agnieszki Nagórki w dniach 10, 11 i 12.01. Dzięki niesamowitym ariom, doda widzom dużo energii. Świetne wykonania Solistów i Orkiestry Teatru Muzycznego, w sobotę wystąpi gościnnie Janusz Radek!!!

- Kolejna odsłona Krakowskiego Salonu Poezji Anny Dymnej już 18.01. Tym razem Kabaret Czesuaf podzieli się swoim osobistym podejściem do poezji, karnawałowo i kabaretowo.

Bilety za jedyne 5 złotych, ilość miejsc jest ograniczona!

Nowy Rok w Teatrze Muzycznym oznacza Nowe Spektakle.

Będą kolejne daty tegorocznej premiery "Orfeusz w Piekle", pod batutą Adama Banaszaka: 16, 17 i 18.01. Zapraszamy, aby osobiście przekonać się co tak rozbawiło, natchnęło i zaszokowało widzów Poznania i Polski.

Polecamy również tegoroczne wznowienia:

- 23, 24 i 25.01 "Baron Cygański", pod dyrekcją Jose Maria Florencio. Sławna operetka w znakomitym wydaniu.

- 30 i 31.01, oraz 1.02 "My Fair Lady". Na pewno to coś więcej niż "odświeżanie" tego arcydzieła, zapraszamy na spektakl, pod batutą Adama Banaszaka.

Na koniec, odpowiadamy na Państwa pytanie: można już zaplanować specjalne gorące walentynki w Teatrze Muzycznym. Są już w sprzedaży bilety na "Latynoską Noc - Koncert Walentynkowy". Orkiestra pod dyrekcją Jose Maria Florencio i energia gitary, akordeonu i cajonu. Tego nie można przegapić ;)

Przypominamy, że bilety zawsze można kupować w kasie lub przez naszą stronę www.teatr-muzyczny.poznan.pl

Liczymy na spotkanie z Państwem w Teatrze w najbliższym czasie!

Zespół Teatru Muzycznego w Poznaniu

(-)
Materiał Teatru
2 stycznia 2014

Książka tygodnia

Wpadnij, to pogadamy...
Wydawnictwo Universitas
Krzysztof Orzechowski, Łukasz Maciejewski

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...