O spektaklu...

"U/rodziny" - reż. Ewelina Ciszewska - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Stowarzyszenie TE-ART w Wałbrzychu oraz Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zapraszają na premierę spektaklu plenerowego „U/RODZINY”, która odbędzie się w Amfiteatrze przy pl. Teatralnym 28 czerwca o godz. 18.30. Projekt współfinansowany jest ze środków Gminy Wałbrzych, która zaprasza na spektakl 29 czerwca o godz. 18.30

„U/RODZINY" to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i...komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz o wzajemnych oczekiwaniach.

„U/RODZINY" to międzypokoleniowa humoreska o rodzinnej więzi, która zostaje wystawiona na próbę. To także pastisz obowiązujących metod wychowawczych i wszechobecnych telewizyjnych ikon takich, jak m.in. Perfekcyjna Pani Domu czy Superniania, zakropiony dawką humoru i refleksji.

Widowisko jest interaktywną zabawą z publicznością, która ma szansę przetestować najnowocześniejsze metody Superbohatera, zaprzyjaźnić się z najmłodszą bohaterką spektaklu, by w końcu stać się gościem na urodzinowym przyjęciu.

Wstęp wolny.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych spektakle odbędą się w hali OSiR przy pl. Teatralnym 5a.

(-)
Materiał organizatora
20 czerwca 2013

Książka tygodnia

Złoty garnek i inne opowiadania
Wydawnictwo Media Rodzina
E.T.A. Hoffmann

Trailer tygodnia