O Warszawskich Spotkaniach Teatralnych

Cykl "Film, muzyka, teatr w Gazeta Café" - Warszawa

Najbliższa debata z cyklu "Film, muzyka, teatr w Gazeta Café", poświęcona festiwalowi "Warszawskie Spotkania Teatralne", odbędzie się we wtorek, 29 marca

W rozmowie, którą poprowadzi Remigiusz Grzela, wezmą udział: Maciej Nowak - przedstawiciel Instytutu Teatralnego i organizator Festiwalu, który opowie o jego programie, a także twórcy przedstawień "Niech żyje wojna!!!" i "Był sobie Andrzej Andrzej Andrzej i Andrzej" - reżyserka Monika Strzępka i autor tekstów Paweł Demirski. Spotkanie rozpocznie się w najbliższy wtorek, 29 marca o godz. 19.00 w Gazeta Café w warszawskiej siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10.

Już od trzech sezonów przynajmniej raz w miesiącu odbywają się spotkania z cyklu "Film, muzyka, teatr w Gazeta Cafe" w warszawskiej siedzibie Agory. Dotychczas ich gośćmi byli m.in. Vaclav Havel, Krystyna Janda, Agnieszka Holland, Andrzej Wajda, Grzegorz Jarzyna, Krzysztof Warlikowski.

Uczestnicy spotkań przysłuchiwali się rozmowom na gorące tematy kulturalne i dowiadywali się o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych Warszawy. W cyklu odbywały się też pokazy filmowe (m.in. filmu "Rewers" Borysa Lankosza) i kameralne koncerty (ze swoim repertuarem chopinowskim wystąpiła wybitna wokalistka Urszula Dudziak).

Spotkania odbywają się w Gazeta Cafe (ul. Czerska 8/10), a wstęp na nie jest wolny.

(-)
agora.pl
28 marca 2011

Książka tygodnia

Carroll, Baum, Barrie. (Mito)biografie i (mikro)historie
Wydawnictwo Universitas
Maciej Skowera

Trailer tygodnia

14. Międzynarodowy Fes...
14 Międzynarodowy Festiwal Teatrów La...