Opowieść o powstaniu świata

"O raju! - czyli o tym, co było, kiedy nic nie było " - reż. Zbigniew Lisowski

Teatr Lalek Guliwer zaprasza 24 maja o g. 17.30 na premierę spektaklu "O raju! - czyli o tym, co było, kiedy nic nie było" autorstwa Maliny Prześlugi.

Sztuka Maliny Prześlugi "O raju!" to delikatna i pełna humoru opowieść o powstaniu świata, w którym na początku było tylko NIC. Z czasem spokojne życie NICA zakłócają nieproszeni goście: Dzika Mrówka, Adam i Ewa. Bohaterowie przedstawienia mimo niechęci i wzajemnej irytacji uczą się wspólnego życia. Autorka w zabawny i zrozumiały dla dziecka sposób opisuje historię pierwszych ludzi i pokazuje, jak kształtują się ciepłe i dojrzałe uczucia między bohaterami. Przedstawienie jest przezabawną opowieścią o tym jak rodzi się miłość, zrozumienie i akceptacja. Historia o poszukiwaniu swojego miejsca na świecie zabiera widzów do Raju, czyli tam gdzie było NIC, kiedy wszystko się zaczęło. Przedstawienie to Genesis dla najmłodszych.

Spektakl familijny dla widzów od piątego roku życia.

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Tekst pod oryginalnym tytułem "Nic, Dzika Mrówka, Adam i Ewa" został nagrodzony w Konkursie na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży organizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

(-)
Materiał Teatru
23 maja 2014

Książka tygodnia

Rzecz w teatrze Jana Klaty
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Michalina Lubaszewska

Trailer tygodnia