Performans w CK

"Złoto" - pokaz pracy Nazario Diaz

Zespół neTTheatre, Centrum Kultury i Stowarzyszenie Artystów "Bliski Wschód" zapraszają na solo-performance pt. "Złoto" - pokaz pracy w wykonaniu Nazario Díaz na podstawie "Gold. Petroleum. Frost. What if I would never be the same person?"

Nazario Díaz prezentuje efekty pracy, w której punktem wyjścia był "Gold. Petroleum. Frost. What if I would never be the same person?". Premierowy pokaz odbył się 8 grudnia 2012 r. w Sewilli, w International Centre for Theatrical Research, TNT. W trakcie rezydencji w Fundacji Sopot Centralny (Polska) powstała podstawowa struktura performansu, ale całość jest ciągle na etapie pracy w toku.

"ZŁOTO" to pierwszy wielowymiarowy epilog Vértebro Theatre, przedstawienie powstałe w oparciu o oryginalne fragmenty, gdzie pojawiają się nowe linie poszukiwań: relacji aktor/widz i aktor/tworzywo, pracy w przestrzeniach nietypowych, prostoty rozwiązań technicznych, recyklingu zużytego materiału i wprowadzania nowych elementów.

Performance powstał we współpracy z Jorge Gallardo.

Działanie realizowane w ramach projektu Wolontariatu Europejskiego prowadzonego przez Stowarzyszenie Artystów "Bliski Wschód".

Nazario Díaz - "Złoto"

Lublin, 06.12.2013

godz. 19:00

Sala prób nr 3

wstęp wolny

(-)
Materiał Teatru
4 grudnia 2013

Książka tygodnia

Historia męskości
Wydawnictwo słowo/obraz terytoria Sp. z o.o.
Praca zbiorowa

Trailer tygodnia

Roxana Songs
Krystian Lada
Lada wybrał na miejsce nagrania „Roxa...