Pia Douwes w Teatrze Rampa

"Broadway Street The Show" - reż. Jakub Wocial - Teatr Rampa w Warszawie

Wielkie przeboje światowego musicalu w trzech językach, międzynarodowa obsada i polska scena. Śpiew, taniec, gra świateł i cieni. To właśnie Broadway Street!

Warszawski Teatr Rampa od przeszło 2 lat posiada w swoim repertuarze "Broadway Street the show"- wyjątkowe koncerty musicalowe organizowane w ramach projektu autorskiego Jakuba Wociala. Ten młody utalentowany aktor musicalowy już od kilku lat występuje na deskach teatrów w Berlinie, Oberhausen oraz w Stuttgarcie. Tam rozwijając swoją karierę nawiązał wspaniałe relacje z wielkimi gwiazdami europejskiejskimi. Dziś gwiazdy te po raz kolejny przyjęły jego zaproszenie do odwiedzenia Polski i zaśpiewania wspólnie z nim w "Brodway Street".

25 i 26 października o godz. 19.00 gościem specjalnym Broadway Street The Show będzie Pia Douwes - światowej sławy gwiazda musicalu, od wielu lat aktywna na teatralnych scenach Europy, zapraszana również do udziału w spektaklach na West Endzie i Broadwayu. Odtwórczyni głównych ról w takich musicalach jak "Chicago" (pierwsza obsada) „Cats", „Les Miserables", „Elisabeth", „West Side Stroy", czy „Cabaret". Za oprawę taneczną odpowiadają Natalia Maria Wojciechowska - solistka Polskiego baletu Narodowego oraz Ilona Gumowska - tancerka Teatru V6. Wydarzenie to stanowi jedyną okazję dla polskiej publiczności, by spotkać i usłyszeć na żywo europejskie ikony gatunku. W ich repertuarze figurują przeboje z takich spektakli jak The Phantom of the Opera, Les Misérables, Love Never Dies, Taniec Wampirów, Jesus Christ Superstar, Elisabeth.

26 października o godz. 15.00 - dodatkowy koncert dla publiczności spoza Warszawy i nie tylko. Gościem specjalnym tego wieczoru będzie Martine de Jager - holenderska aktorka musicalowa. Zagrala w takich spektaklach jak The Wiz, Tanz Der Vampire, czy musical - hit Sister Act . Można ją zobaczyć także na małym i dużym ekranie, wystąpiła bowiem w takich serialach, jak Snitzel Paradijs, czy In De Huid Van... oraz w filmie dla dzieci Kikkerdrill. Jest tegoroczną laureatką John Kraajkap Musical Award w kategorii najlepsza drugoplanowa rola żeńska, którą otrzymała za rolę Astrid w spektaklu Verplichte Figuren.

Broadway Street the Show to jedyna okazja dla polskiej publiczności, aby spotkać i usłyszeć na żywo europejskie ikony musicalu. Tylko na scenie Teatru Rampa!

Koncert trwa 2,5 h z przerwą.

www.teatr-rampa.pl

(-)
Materiał Teatru
21 października 2013

Książka tygodnia

Trailer tygodnia

Gdziekolwiek - wibracj...
Mariusz Kiljan
Wszędzie na świecie rodzimy się i umi...