Pierwsza wizyta w teatrze

"Od wiosny do zimy" - reż. Katarzyna Kawalec - Teatr Lubuski w Zielonej Górze

Wyjątkowym - bo po raz pierwszy skierowanym do tak "młodej" publiczność jest spektakl "Od wiosny do zimy" w reżyserii Katarzyny Kawalec. Premiera odbędzie się 8 lutego 2015 r. o godz. 12:00

Spektakl powstaje z myślą o naj-najmłodszych widzach. O tych, którzy właśnie poznają świat, uczą się nazywać wszystko, co wokół siebie widzą.

Jakie przeróżne tajemnice skrywa przyroda? Jakie są jej ulubione kolory?

Jak lubi się zmieniać podczas każdej z czterech pór roku? Razem z bohaterami opowieści – Siostrą, Bratem i pewną niezwykłą Gąsienicą spróbujemy znaleźć odpowiedź na te i inne pytania. Dowiemy się, że każda zabawa może przerodzić się w teatr dzięki wyobraźni, ale przede wszystkim, że teatr jest doskonałym miejscem, aby dobrze się bawić i przyjemnie spędzić czas.

W przedstawieniu postacie sceniczne często nawiązują bezpośredni kontakt z widzami, a spektakl dzięki barwnej scenografii, zabawnym lalkom i przyjemnym dla ucha piosenkom jest propozycją dla wszystkich widzów, którzy lubią się miło bawić, w tym również dla dzieci, dla których będzie to pierwsza wizyta w teatrze.

(-)
Materiał Teatru
5 lutego 2015

Książka tygodnia

Trailer tygodnia