Pikantny weekend bez małżeńskiej rutyny

"Akt równoległy" - reż. Olaf Lubaszenko - Teatr Capitol w Warszawie -

Sztuka „Akt równoległy", autorstwa brytyjskiego autora Dereka Benfielda, to bardzo dynamiczna komedia, do której reżyser zaangażował przede wszystkim młodych, zdolnych aktorów.

Na scenie pojawią się m.in.: Jakub Gąsowski - syn aktorów: Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego, Kazik Mazur - znany z serialu „Na wspólnej" oraz zwycięzca 11. Edycji „Twoja twarz brzmi znajomo", Magdalena Wróbel grająca w „Pierwszej miłości" oraz „Dziewczynach ze Lwowa", Błażej Michalski z „Pierwszej Miłości", Kamila Kamińska, obecnie grająca w serialu TVN „Zakochani po uszy", Krzysztof Chodorowski z „Na Wspólnej", czy Joanna Balasz, która pojawiła się w „Odwróconych. Ojcowie i córki".

O czym opowiada „Akt równoległy" – nowy spektakl Teatru Capitol? Bohaterowie sztuki wpadają na perfekcyjny pomysł spędzenia pikantnego weekendu bez małżeńskiej rutyny.
Mały hotelik na peryferiach, do którego nie trafi z pewnością nikt znajomy.
Przytulny pokoik, zmrożony szampan, rozpaleni namiętnością młodzi kochankowie...

A jednak cały misterny plan niespodziewanie zaczyna się sypać mimo rozpaczliwych wysiłków ekscentrycznego recepcjonisty. Jak zakończy się ta hotelowa gra? Komu pierwszemu zabraknie pomysłów na „słodkie kłamstewka"? Przekonajcie się Państwo sami!

Hanna Krawczyńska
Materiał Teatru
6 listopada 2019
Portrety
Olaf Lubaszenko

Książka tygodnia

Trailer tygodnia

Proces
Pia Partum
19 stycznia 2019 roku na scenie pojaw...